SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 661

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

mężczyzna

Cel

masa

Waga

86

Wzrost

198

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

23%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

aktualnie jestem w trakcie szukania pracy na wakacje , trenuje w godzinach 14-16

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3 razy w tygodniu FBW , dysponuje drążkiem oraz hantlami z 15 kg. obciążeniem

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nie stosowałem

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

brak przeciwwskazań zdrowotnych , ale nie mogę pić mleka

Stosowana lub planowana suplementacja

nie mam zamiaru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1869
Podrzucam dietkę do oceny , to moja pierwsza dieta , nie wliczałem warzyw oraz nasion . Warzywa są w moim każdym posiłku :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Witaj,
Przy takiej wadze spokojnie możesz jadłospis ułożyć na cztery posiłki. Łatwiej Ci będzie ułożyć większe objętościowo posiłki które łatwiej będzie komponować. Napisz jak wygląda Twój trening a także wrzuć zdjęcie sylwetki gdyż przy poziomie 20% tkanki tłuszczowej raczej radziłbym lekką redukcję.
Pozdrawiam


Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2016-05-16 14:05:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1869
Dziękuje za odpowiedź :)
Ponieważ nie mam w pobliżu żądnej siłowni , trenuje w domu . Trening dałem do oceny więc zapodam tutaj link : https://www.sfd.pl/FBW_,_5x5_do_oceny-t1115970.html
jak jestem w stanie wykonać 5x5 danego ćwiczenia to zmieniam je na trudniejszy wariant .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1869
Nie mogłem dodać zdjęć razem









Zmieniony przez - Obi23 w dniu 2016-05-16 20:26:11

Zmieniony przez - Obi23 w dniu 2016-05-16 20:27:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1869
To redukować czy masować ? bo mam mętlik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile gram białka powinienem jeść

Następny temat

Prośba o ocenę diety na redukcję

WHEY premium