SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1417
Mam 24 lata 68kg ,170cm .W pasie 80cm.Prosze o pomoc przy ustalaniu diety.Korzystalem z dziennika posilkow vitalmax 4.10 .Mieszkam w Anglii i wybieralem takie produkty zeby nie miec problemu z ich kupnem .Moim celem jest zrzucenie zbednych kg tluszczu .
Opisze po kolei jak sobie to wyobrazam .
Godzina 14:15(pracuje na noc)
1 posilek: Platki owsiane 40g,Mleko 2%tluszczu 350g,Jablko
15.30-16.30 bieganie na bierzni predkosc około 8,8km/h (mysle ze puls wyniesie okolo 130)
17:30 drugi posilek 5 jajek smazonych na oliwie z oliwek ,bulka
21:00 trzeci posiłek :piers z kurczka pieczona 200g ,surowka z jablka i marchewki,ziemniaki 300g
2 :05 4 posiłek pierśz kurczka 150g ,bułka
4.05 banan ,3 bialka z jajek

6.20 ide spac :)
W miedzyczasie jakies warzywko,woda niegazowana,cherbatka.Co do cwiczen to bede sie staral robic brzuski i papki przynajmniej 4 razy w tygodniu.Glownym celem jest pozbycie sie tluszczyku z brzucha (mozna go zlapac w garsc ,wiec troche go jest),nog i posladkow.
Prace mam chodzaca i stojaca,wiec jakis tam wysilek zawsze jest(praktycznie ruszam sie caly czas).Wychodzi mi ze bede pochlanial okolo 1700kcal z czego 125g to bialko ,50 g tłuszcze i okolo 190g weglowodanow .Prosze o poprawki bo napewno beda spore i rady co do treningu.Bedzie to moja pierwsza dieta :)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1417
Do smazenia 2 lyzki oliwy z oliwek .Prosze o odpowidz ,gdyz od dzis zaczalem stosowac ta diete i chcialbym poprawic bledy jakie zrobilem w nij.Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA SPALENIE TłUSZCZU BEZ PRZYROSTU MASY.

Następny temat

arnoldki + jakie cwiczenia na posladki

WHEY premium