SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do Oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 186
Witam oto moja dieta
wiek : 25
waga :60-63 (ektomorfik)
staż : rok z przerwami
cel : utrzymanie masy (pierwsza dieta wiec na razie chce zobaczyć rezultaty a później dokładać kcal żeby zwiększyć masę mięśniowa )
Trenuje 3 x w tygodniu kolo godziny 14:30 wiec nie wiem czy śniadanie 2 nadaje się przed treningiem czy coś lepszego ktoś by polecił ?
Dieta nie zawiera nabiału bo nie trawie laktozy .

chce tez zamieniać kurczaka na łososia świeżego , i szprotkę na tuńczyka , pomidory krojone na brokuły





Zmieniony przez - Małolat16 w dniu 2015-02-17 21:59:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Szprotki jak już na makrele zamień , dieta całkiem ok .
Podrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 186
Zobaczę jak smakuje makrela bo jeszcze nie jadłem , szprotkę bardzo lubię :) a śniadanie 2 może być takie przed treningiem ? i czy zamiast niego mogę tez zmielić płatki owsiane i dodać białka z woda (taki shake ) czy lepszy jest normalny posiłek ? I jeszcze mam jedno pytanie czy np jak bym chciał zrobić omlet (1 śniadanie) na słodko to zamiast wafli ryżowych mogę dodać miodu ? I dobrze zrobiłem ze obniżyłem węglowodany na noc podobno lepiej przyjmować białko i tłuszcz na noc





Zmieniony przez - Małolat16 w dniu 2015-02-18 11:08:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jogurt naturalny, orzechy i owoce codziennie?

Następny temat

Jadłospis

WHEY premium