SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla pracujacych w nocy- prosze o porade

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
Robie dwie nocki w tygodniu. Reszta 5 dni to dzienne zmiany.
Czuje ze po roku takiej pracy mam napady glodu w nocy albo za dnia, nieregularnie czuje glod i moj metabolizm wariuje.

Wspolpracownicy zamawiaja take-away, ale ja patrzac jak im siedzenia tyja - wstrzyjmuje sie przed tego typu zachowaniami...

gdy ide na nocke tak mniej wiecej wyglada moj jadlospis:

sniadanie 13-14 - platki owsiane, zielona herbata, kawa z mlekiem, owoc, pomidor lub inne warzywko

obiad 16 - mieso lub ryba na parze, warzywa na parze (marchew, brokuł, kapusta, faslka zielona, itd.) i swieza salatka z odrobina oliwy z oliwek, pestek dyni albo orzechow

20-21 - przekaska przed praca - tunczyk, albo jajko, warzywa, zielona herbata, kawa kawa kawa

miedzy 2=4 w nocy mam zazwyczaj godzine przerwy i wtedy pojawia sie pytanie co jesc... bo oczywiscie mam ssanie na slodycze albo na wegle generalnie. po tym zaczelam tyc. teraz robie tak:
-100 gram kurczak gotowany
-2 kromki chlebka waza
-batonik ze zredukowana iloscia tluszczu nie przekraczajacy 100 kcal
- zielona herbata, mietowa herbata,
- 2-3 kosteczki czekolady na osłodę...

czy to ma sens...

‎"When you dare to dream, dare to follow that dream; dare to suffer through the pain, sacrifice, self-doubts and friction from the world."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nie. to kompletnie nie ma sensu. posilki w pracy masz do wymiany- poza kurczakiem i herbatami. daj tam wiecej miesa/rybe/jaja, warzywa, zdrowe tluszcze- oliwa- nasycą cie, albo orzechy, etc...generalnie takie posilki jak normalnie je sie na dobrej diecie w dzien. z węgli mozesz zabrac ryz/kasze/owsianke/makaron razowy

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2011-07-16 15:21:04
1

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
Ja na nocki brałem przeważnie, ryż brązowy 100 g piersi, zalany oliwą i tymi małymi pomidorkami, nosiłem to w tym pudełku specjalnym na posiłki itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
ok, to dzis mam zamiar zabrac w plastikowym pudelku:
1 jajo ugotowane (skonczyl mi sie kurczę a nie chce mi sie do sklepu leciec)
2 kromki crisp-bread czyli kartonowy chleb
1 pomidor
20 gram orzechów- wloskie, migldaly i laskowe
3 torebki zielonej herbaty

wyrzekne sie slodyczy!!! :)

‎"When you dare to dream, dare to follow that dream; dare to suffer through the pain, sacrifice, self-doubts and friction from the world."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
daj z 3-4jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
w nocy jak sie nie spi, a sie je, to sie metan kumuluje mówiac szczerze :P po takiej ilosci jaj to mogłby być super odrzut...

ale myslalam zeby w woreczek zapakowac prochy białkowe. czasem zabieram je na lunch i szybko zaspokajaja apetyt.

‎"When you dare to dream, dare to follow that dream; dare to suffer through the pain, sacrifice, self-doubts and friction from the world."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
trenujesz wogule jak tak to o jakiej porze?

rano daj owsiankę z jajkami ew.jak masz to odzywka białkowa,przed praca zjedz porządna porcje kurczaka/ryby z 150g z warzywami i oliwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile jedzenia

Następny temat

zamiana posiłków

WHEY premium