SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla początkującego (szczupłego)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
mam problem. Dotyczy on tego, iż jestem bardzo szczupły (192 cm wzrostu; 68 kg wagi). Jem normalnie. Nie za dużo, nie za mało. Miałem pewien okres czasu (jakieś pół roku), kiedy jadłem bardzo dużo. Nic nie pomagało. Chodziło mi o to, aby najpierw przybrać na wadzę (co kompletnie mi nie wychodzi!), żeby później zacząć jakieś ćwiczenia. Próbowałem różnych sposobów i nic.
W końcu pomyślałem sobie, że mogę tak robić w nieskończoność i zacząłem ćwiczyć. Oczywiście w domu, bo nie mam za bardzo możliwości chodzenia na siłownię z powodu braku czasu (dojście/dojazd za dużo zajmuje). Robiłem pompki. 3 razy dziennie po 20-30 i podnosiłem hantle (5 kg) 2 razy dziennie po 40 razy. Powiem szczerze, że efektu nie było, a ćwiczyłem tak pół roku.
Zwracam się więc do Was z prośbą o pomoc/wskazówki/naprowadzenia w ułożeniu własnej diety. Czytałem mnustwo przykładów i próbowałem ułożyć coś sam, ale po prostu nie znam się na tym i nie wiem, jak to zrobić...

Za wszelką pomoc z góry dziękuję!

PS: Jeżeli napisałem ten temat w złym dziale, to przepraszam, ale już naprawdę nie wiem, gdzie mogę prosić o pomoc...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, dodam, że mam 18 lat. :)

PS: Sorry, nie mogłem znaleźć opcji "Edytuj" i za byka (mnustwo; oczywiście miało być "mnóstwo").

Zmieniony przez - Black_S w dniu 2009-02-23 19:31:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12323
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

w postach podwieszonych masz wiele artykulow jak ulozyc diete, poczytaj a zobaczysz ze to nic trudnego:) w sprawie treningu udaj sie do dzialu trening w warunkach domowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase (do sprawdzenia)

Następny temat

Co jadl ronnie coleman

WHEY premium