SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla grubasa :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2736
Dzieki za odpowiedz :) I jeszcze jedno pytanko :) : To jest dieta wysokoweglowa? bo z tego co wyczytalem to sa w niej produkty zawierajace duzo wegla.

Pozdr. De\/@$t0

Pozdr. D3vA$t0...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta wysokoweglowodanowa jest to dieta w ktorej na kg masy ciala przypada ok 4g ww badz wiecej i jest to dieta na mase!! ta dieta jest to dieta na utrate tkanki tluszczowej a takie diety charakteryzuja sie tym ze zawieraja wieksze ilosci bialka kosztem weglowodanow i maja mala zawartosc tluszczow. Co do tluszczy to nie wolno eliminowac ich calkowicie poniewaz potrzebne sa one do rozkladu witamin a wyeliminowanie ich moze prowadzic do powaznych konsekwencji zdrowotnych.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2736
Dieta wysokoweglowodanowa jest na mase, czyli tkanki tluszczowej nie ubywa? I z tego co rozumiem to jezeli ktos wazy powiedzmy 80 kilo to mnozy swoja wage razy 4 jezeli chce miec dawke 4g).
I jeszcze jedno pytanie: czy dieta janki jest dobra (prawidlowa) do spalania tkanki tluszczowej?
Sorki za tyle pytan, ale jestem nowy i calkowicie zielony w tej tematyce. Mam nadzieje ze macie troche cierpliwosci do nowych :D

Pozdr. De\/@$t0

Pozdr. D3vA$t0...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do diety na mase to nawet troszke tluszczyku przybywa Tak jak piszesz waga razy 4g i masz dzienne zapotrzebowanie na ww. Dieta jest dobra tyle ze tak jak napisal Atomic ilosci pozywienia sie zmieniaja w zaleznosci od wagi, aktywnosci fizycznej itd. Osobiście jeżeli masz ochote zacząć diete redukcyjną to polecam diete wysokotłuszczową sam ja stosuje od 30 dni i jestem zadowolony z efektow.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2736
Wysokotluszczowa powiadasz... to mi sie kojarzy tylko z jednym... z tluszczem, a wlasciwie z przybywaniem tkanki tluszczowej.. :(
Sa jakies opisane jadlospisy ;), czy trzeba sobie samemu ukladac??
dzieki za pomoc, sog 4 u :)

Pozdr. De\/@$t0

Pozdr. D3vA$t0...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za sog'a , z tluszczem to moze sie kojarzyc ale napewno nie z przybieraniem tkanki tluszczowej! kilka osob zamiescilo swoj dzienny jadlospis wiec mozesz sie wzorowac na tym co jest i urozmaicac w miare poglebiania swojej wiedzy jedzonko jakie bedziesz spozywal. Przeczytaj dokladnie caly artykul Sonbatego https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=30166 a wiedza jaka zdobedziesz na jej temat napewno starczy ci do tego aby zdecydowac sie na jej zastosowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
powiem krotko ja rowniez mialem i nadal mam nadwage podobna do ciebie. przestalem pic jakiekolwiek slodkie rzeczy typu cola lub jakies hoop'y itd
po tym kroku zaczalem chudnac i spadlem 8 kilo, jednak sie zatrzymalem
wiec nastepnym krokiem bylo zastapienie kolacji szklanka bialka ale rozrobionego w wodzie a nie w mleku ( przeczytajcie sobie ile cukru mlecznego jest na 100g mleka i zdebiejecie a wszyscy tyko pisza o tluszczu - 0.5, 1.5, 3.2itd)to dalo mi nastepne 5 kilo straty mojego przeciwnika tluszczu i znowu stanalem wiec zrezygnowalem z pieczywa i teraz jem pieczywo WASSA zamiast jakiego kolwiek innego pieczywa (mozna sie przyzwyczaic nie jest takie zle) teraz rowniez zrezygnowalem z picia wieczorem bialka i to stworzylo mi problem gdzie mam pic moj podstawowy miks bialkowy i wymyslilem sobie tak ze teraz na sniadanie pije sobie szklanke bialka jem dwa kawalki pieczywa wassa (to jest kolo 8 - 9 rano) nastepnie jednego sredniego banana o 11 -12 pozniej obiad okolo 14-15 o 17 wale na trening koncze okolo 20 21 przychodze do domci lykne sobie aminokwaski i jade do laski okolo 24 ide spac

na obiad polecam jesc jak najmniej kartofli a zastabic je makaronem kasza albo ryzem opcji jest wiele i oprocz monotonnego sniadania obiadki maga byc smaczne - zawsze na nie czekam z uteskniniem.

i zebys sobie nie myslal ze to przychodzi latwo teraz juz nie mam czego ograniczyc wiec walcze z kazdym kilogramem jak lew zycze ci powodzenia

_michaś_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2736
Dzieki za to :)mysle ze sog sie nalezy :)
Co do tej WASSY to juz dawno (z miesiac) sie na to przezucilem :D
Wogole teraz rzadko jem chleb, a slodyczy nie lubie (za to jestem uzalezniony od coli...)

Pozdr. De\/@$t0

Pozdr. D3vA$t0...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 206
hej!!!mam pytanko.....czy chudnięcie przyspieszyłoby jedzenie samego tłuszczu i unikanie białka(nie wspominam juz o weglach)...czy to musi byc proporcja B:T 1:2???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Gdzie taki antyk odkopalas? Wiekszosci ludzi, ktorzy sie tu wypowiadali nie ma juz dawno na forum.
Zaloz osobnego, nowego posta.

______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu

text roku: "JA JEM DUŻO. Na obiadek np jem często jakąś pizze (duzo białek, sama ekspedientka mi to mówiła) jakieś chipsy i frytki (ziemniaki to też białka). Pozatym ja mam doskonały metabolizm i nie moge przytyć bo pokarm mi w mięśnie wchodzi a nie w mase. OT CO."

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tłuszcze

Następny temat

bialy twaróg

Wiecej