SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla amatora?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
Witam, nie wiem czy trafiłem na dobry dział więc z góry przepraszam i proszę o ew. przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

Mam 17 lat, ważę 84kg, 186cm wzrostu, ćwicze rok/dwa ale tak maks amatorsko, dopiero od 2-3 miechów tak porządnie, siłownia, itd. Ogólnie uprawiam bardzo dużio sportu; k1, pływanie, piłka nożna itd, ale moim największym marzeniem jest zbudowanie wymarzonej sylwetki :)

Wyliczyłem sobie, że na dzień potrzebuje 166g BIAŁKA (664kcal), 66g TŁUSZCZU (594kcal) i 482g WĘGLOWODANÓW (1930kcal)

I moim problemem jest to, że nie wiem co jeść.. Jak sobie poradzić.. Dzisiaj dzień zacząłem od:

- 3 jaj,
- 100g płatków owsianych,
- 300 ml mleka 2 proc. tłuszczu,
- 100ml soku marchwiowego,
- 2x banan,

Czy ktoś tutaj z obecnych byłby wstanie ułożyć mi konkretny plan jedzenia o co o której godzinie, co przed i po treningu. (Trening zazwyczaj ok. godziny 15)

Byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 533
Po pierwsze jaki jest twój cel ? Mięcho & Redukcja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
Masa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 533
Rozpisanie diety z początku wydaje się trudne, jak już masz te B/WW/T rozpisane to przecież na opakowaniach jedzenia masz napisane makro wystarczy wyliczyć, tyle filozofii a się dowiesz co na ciebie działa lepiej a co gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
A to może jeszcze jedno małe pytanko: czy tak mogę rozłozyć godziny jedzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
8:00
10:30
13:00
15 - trening
19:00
21:00

Zmieniony przez - amatorek17 w dniu 2014-06-25 11:42:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
Może być tylko po treningu zjedz posiłek po treningowy w przeciągu godziny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
po treningu od razu cukry proste + białko albo godzinę po pełnowartościowy posiłek.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie menu podczas Redukcji.

Następny temat

Oliwa z wytłoczyn (jak pech to pech)

WHEY premium