SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla Cukrzyka?!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1535

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

73

Wzrost

183

Staż treningowy

Krótki

Obwód pasa

x

Obwód klatki piersiowej

x

Obwód uda

x

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Reguralnie

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Cukrzyca I

Stan zdrowia

Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Kondycja i siła

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Dziennie rozpiska się zmienia, nie znacznie ale ulega drobnym zmianom.

Wrażliwość na stymulanty

x

Możliwosci finansowe

Średnie

Cel/problem/opis

Dieta, wzrost masy mięśniowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
Witam, od pewnego czasu postanowiłem popracować nad sobą na siłowni. Utrudnia mi w tym kilka rzeczy, raz to jestem chory Cukrzyce - główna wada. Dwa - dosyć szybko się mecze, a prowadzę zdrowy tryb życia (Umieram? :() Mam 182 cm wzrostu, i warzę ok. 73 kg. 16 lat. Moja dieta jest regularna. 5 posiłków dziennie, dużo WW. Czy jest możliwość w moim przypadku przy stąpnie do treningów i napisanie diety tak abym przytył do 10 kg. Nie chcę się poddawać bo tylko tacy nic nie osiągnął ale nie chce robić nic na siłę i z głową.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Dieta, wywal słodycze i wszelakie takie, może low carb by tu Ci pasował, ogranicz węgle, to na pewno. Produkty o niskim IG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
Hm... to będzie dosyć trudne z IG. Mam go mniej wiecej w porywach od 50 - 75. Nie wiem czy to dużo czy nie, ale wydaje mi się że nie przekracza górnej granicy. Co Insuliny to im mniejsze IG tym mniej Insuliny, i na odwrót. A schodzi mi jej dziennie dosyć duża ilość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Sam choruję na cukrzyce I typu, i radze sobie dobrze. Czyli masujesz? Wszystko z głową rób pamiętaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347296
Konsultuj takie sprawy z lekarzem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
@Oficer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Tak, slucham Cie.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
Czekaj bo coś tutaj poknociłem bo mało orientujący jestem na ranie na tym forum, ale na pewno się odezwę do ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Spoko, jak masz jakies pytanie to pisz, zawsze pomogę na tyle ile będę mógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
Ale to gdzieś na PW, albo GG, Skype o ile takowe posiadasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Pisz na pw forum, jeśli nie chcesz pisaś na głównym forum. Czekam na pw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc ze zrzuceniem KG

Następny temat

Wracam na siłownie. Proszę o pomoc i poprawę błędów.

Wiecej