SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta cud

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
Witam. Proszę o pomoc w układaniu diety. Staram się bardzo, ale nie mam takiej wiedzy na temat odżywiania i nie daje rady. Dużo czasu zajęło mi układanie poniższej diety, a i tak słabo to wyszło. W jednym wariancie za dużo kalorii za mało tego i tamtego... Moja waga 94kg wzrost 185cm. Chodzę na siłownię 4 razy w tygodniu. Nie mogę mieć super posiłków ponieważ chodzę do szkoły i nie mogę stać cały czas przy garach. Dieta nie musi być dopięta na ostatni guzik. Proszę o każdą radę i pomoc :) (Wiem że nikt mi nie ułoży całej diety, ale może mnie naprowadzić)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
ogólnie to bardzo ch... zrzut tej diety bo nie pisze czego ile. Pisanie typu nie mam czasu stać przy garach to wymówka śmierdących leni co to jest ugotować 400g ryżu w 20min a w tym czasie przygotować reszte i popakować do pudełek. btw sam chodze do szkoły co wieczór gotuje. Kulturystyka z kuchnią idą w parze.
Dodatkowo nie napisałeś jaki cel chcesz osiągnąć dietą masa redukcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
Elemakus, nie mówię tutaj o ugotowaniu ryży bo to akurat mogę zrobić i mam to w diecie, ale mówię o innych daniach, które wymagają dużo czasu i umiejętności kucharskich. W tabelce od prawej: tłuszcz, węgle, białko, kalorie, waga. Moim celem jest redukcja.
W tygodniu wychodzi: 3,399kcal, 216białka, 220 węgli, 49 tłuszczy.... Ciężko .. ;/

Zmieniony przez - Elebere w dniu 2015-02-15 20:34:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
hmm z białek masz ok 900kcal z węgli też 900 i z fatu ok 450 to chyba 2,400kcal. Więc jak dla mnie troszke bym podbił tych kcal tak do 2800 i powinno lecieć fat. Bo jak na początku redukcji masz 2400 to nie wiem z czego później będzie obcinał :P Co do dań to każdy je co mu smakuje więc z tym mam mało do gadania. Nie wiem czy do treningu zaliczasz aero uznałem że to naturalne na redukcji z początku 30min na sesje a poźniej dokładaj w miare stagnacji. Chyba odpowiedziałem na wszystko.
Co do tego gotowania zaufaj mi naprawde żę spróbojesz raz drugi i sie nauczysz szybko i smacznie gotować :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
Dziękuje, że poświęciłeś mi trochę czasu, ale z mojej tabeli kalorycznej wynika:
W dniu wychodzi: 3,399kcal, 216g białka, 220g węgli, 49g tłuszczy

Zmieniony przez - Elebere w dniu 2015-02-15 21:45:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
no to ogólnie chyba ch... program masz poszukaj na sfdowskiego :) białko daje 4kcal ww też fat 9 :P więc wykalukuj sam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść w nocy, praca

Następny temat

Szejk dla ektomorfików, oceńcie.

WHEY premium