SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta białkowo-tłuszczowa - proszę o radę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4163

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4425
Witam :)
Trener na siłowni zalecił mi wprowadzenie diety białkowo-tłuszczowej w ramach redukcji. Czytam od kilku dni na ten temat, ale nie jestem pewna czy dobrze to wszystko rozumiem.
Wyliczyłam według różnych wskazówek że powinnam jeść:
węglowodany: 68 g (15%) tak mi zalecił trener
białko: 113 g (25%)
tłuszcze: 120 g (60%)
Czy to są dobre proporcje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4425
Zapomniałam dodać że mam 170 cm 67 kg. Siłownia 3 razy w tygodniu, trening siłowy i cardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak ma wyglądać mój pierwszy dzień. Jeszcze nie mam pomysłów na niektóre posiłki dlatego te kabanosy...
Proszę o ocenę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 289 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11126
Wszystko git tylko nie wiem czy dasz rade na 70g wegli dziennie funkcjonować na dłuższą mete. Może trener powiedział o ewentualnych korektach weglowodanowych?

Zmieniony przez - ANISK w dniu 2018-06-14 11:55:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ta dieta jest na 1,5 miesiąca, bo zależy mi żeby teraz szybko trochę zrzucić, a potem ułoży mi już bardziej zbilansowaną dietę.
A mam jeszcze takie pytanie, czy sery są dozwolone? oczywiście te które mają 0 węglowodanów?
I czy powinnam pilnować kaloryczności, czy liczą się tylko te proporcje, bo trener też coś wspomniał że powinnam jeść 1800 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 616 Napisanych postów 2508 Wiek 29 lat Na forum 354 dni Przeczytanych tematów 40654
nie ogarniam. masz trenera a pytasz o takie rzeczy na forum. odpowiedz mi w takim razie po co wydajesz na niego kase skoro mu nie ufasz ze potrzebujesz tutaj potwierdzenia, przeciez taka wspolpraca mija sie z jakimkolwiek celem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To jest trener na siłowni i po prostu mi doradza, nie płacę za współpracę. Daje mi wskazówki co do treningu i podpowiedział mi taką dietę ale nie ułożył dokładnie dla mnie, więc staram się trochę poczytać w internecie i doradzić na forum. Chciałam upewnić się czy dobrze ułożyłam posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 289 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11126
Ustalmy pewną rzecz. Kabanosy z ogórkiem nie sa dobrym posiłkiem, powinnas poczytac wiecej o diecie o mozliwosci rotacji itd. Tutaj nikt Ci diety nie ułoży jedynie możemy Cie nakierować, ale jak czellista napisał musisz pytać trenera on ma z Toba bezpośredni kontakt. Skoro wyraził chęć wyliczenia makroskładników to pewnie odpowie też na inne pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 616 Napisanych postów 2508 Wiek 29 lat Na forum 354 dni Przeczytanych tematów 40654
poza tym wstaw ankiete dzialu bo nic o Tobie niewiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ANIKS czytałam już dużo na ten temat. Może mógłbyś podrzucić jakieś linki gdzie są sprawdzone informacje o tej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1732 Napisanych postów 27169 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 512007
Zacznijmy od tego, że to nie jest stricte dieta białkowo-tłuszczowa. Jeśli jesteś początkująca to nie ulega wątpliwości, że należy zacząć od zbilansowanej diety. W ramach redukcji potrzebny jest deficyt kaloryczny.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i pamięć miesniowa,ogromne znaczenie