SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta a alkohol

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703
Witam.
Jezeli bede przestrzegal diety ale np. przy sobocie sobie walne z ziomkami pare piwek ewentualnie jakas flaszeczke ale niebede bral zadnych supli i takich tematow to stanie sie cos????Bedzie to przeszkadzac mojej masie???od razu mowie ze niemam zadnych problemow z jedzeniem na kacu :)

Zycie to sen wariata sniony nieprzytomnie!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703
No dupe to mam ale jestem Polakiem i moja metalnosc jest taka ze trzeba se dziabnac od czasu do czasu bo bym zglupial heheh :)

Zycie to sen wariata sniony nieprzytomnie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Po pierwsze były już takie tematy.

Po drugie wole brać suple niz walić alkohol.

Po trzecie jak pije to nie biore supli i odwrotnie

Po czwarte wyszukiwarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Mhm...wpisz w wyszukiwarce "alkohol" a znajdziesz 231451523526takich postow wiec.Od razu powiem Ci ze kazdy powie Ci co innego.Co bardziej radykalni odradza jakikolwiek alk a inni powiedza ze jasne ze mozna w koncu nie jestesmy zawodowcami.Poczytaj sobie na ten temat i swoje zdanie sam bedziesz musial sobie wyrobic.Pamietaj,ze zarowno przed jak i po balandze pij duzo wody a przed zjedz cos tlustego no i witaminki wez(przede wszystkim witC)przed i po.To powinno zapobiec ewentualnym spadkom(oczywiscie nie przeginaj z alkoholem za bardzo).Milej zabawy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
Wszystko jest dla ludzi ale w pewnych ilosciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
No wlasnie.Wiesz...lepiej piwko niz wódka.Ja jak juz pije to nie przekraczam bariery 4-5 piw.Po pierwsze dlatego ze wiecej to dla mnie za duzo a po 2 ze nie czuje potrzeby picia wiecej.Raz na tydzien dwa mala imprezka nie zaszkodzi.Miejmy cos z tego zycia w koncu mlodzi jeszcze jestesmy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
nie jestes profesjonalistą wiec jak sobie co tydzien 1 piwko w sobote z ziomkami strzelisz to nic sie niestanie (ale ino 1 :P:P bądz w granicach rozsądku :) ) ale jednak jako osoba interesujaca sie odżywianiem i informacjami z tym powiazanymi powinines wiedziec ze wszystko w nadmiarze szkodzi i co jest dobre a co złe dla twego organizmu


sam musisz zdecydowac ja w miejsce sobotnich libacji alkoholowych proponuje kieliszek wina czerwonego do obiadku jako aspekt prozdrowotny co dziennie (ale wiadomo nie chodzi o sam alkohokl ino o spotkanie z kumplami itp itd ) wiec sam wybierz


WSZYSTKO W GRANICACH ROZSĄDKU :):)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Prawda wszystko w granicach rozsądku.

Tylko że o tym rozsądku mówimy raczej na drugi dzień

No kieliszek wina do obiadu to mu tylko smaka narobi...

Ja nie piję i żyje, jestem młody a alkohol mi jakoś do szczęścia nie jest potrzebny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2892
a mi jest

once you get locket into a serious drug collection the tendency is to push it as far as you can

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
juby jakos inni piją wino i niekoniecznie chca pozniej wiecej kwestia rozumu a mysle iz autor postu go ma !!!!!!!!!!!!!! :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
realign kazdemy do zycia co innego potrzebne

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Poza cyklemm czasami mozna sie na***ac, trzbe a cos z zycia miec. Albo znajdz se dupe

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką Dietke byście mi poradzili

Następny temat

Dietka do oceny - masa

WHEY premium