SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - reaktywacja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859


Po ułożeniu pierwszej dietry i wprowadzeniu jej w zycie zauwazylem ze pewne jej elementy po prostu mi nie wchodza i chce mi sie rzygac na ich widok w zwiazku z czym postanowilem ja troche zmienic umieszczajac w niej skladniki bardziej mi odpowiadajace. Mam tu jednak np deficyt tłuszczy a troche za duzo wegli i znow deficyt kalorii w stosunku do zalozen wiem ze jesli uzupelnie tluszcze to i kalorie stykna jednak mam pewne klopoty z ustaleniem ilosci tluszczu - nie wiem np ile gram margaryny to np posmarowanie jednej kromki (malego razowego chleba takiego kwadrata ) w zwiazku z czym nie wiem czy dozucac jeszcze np jakis olej czy nie ? na razie dodalem margaryne do pierwszego sniadania zeby troche zwiekszyc wartosc tluszczu w diecie. i jeszcze jedno pytanie - klika osob na forum pisalo (zdaje sie ze m. in. siwex) ze diete traktuja tak zeby byla przyjemna - czy zatem dodajecie jakies przekaski od czasu do czasu (jakie ?) czy pop prostu ukladacie ja pod katem takim ze boerzecie smakujace wam skladniki. i jeszcze jedno przy tej diecie zdarza mi sie glownie po poludniu kiedy przerwy miedzy posiulkami sa troche dluzsze ze jestem glodny czy to jest w porzadku z punktu widzenia diety ? czy ssanie w zoladku jest spowodowane tym ze jest pusty czy tym ze jest niedobor kalorii ? to chyba na razie wszystko z gory dzieki za opinie dot diety i odpowiedzi na pytania pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
diete układaj podłóg tego co lubisz jak sie to znaczy ze pusty
dieta może być tylko dodaj coś białkowego do fasoli

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy

Następny temat

dieta

WHEY premium