SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - problemy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Witam posiadam dietę na masę lecz na początku zrobiłem trochę mniej kalorii , gdyż od razu nie jestem w stanie tyle jeść - muszę się przyzwyczaić. Problem tkwi w tym , że ciągle pas idzie w górę - miałem 92cm w pasie teraz jest aż 98cm przy czym wymiary wszędzie spadły : ( bicepsy spadły o cm , przedramiona też , klatka też , nogi b.dużo schudły no i waga z 88kg spadła na 83kg i zupełnie nie wiem czemu pas poszedł w gorę. Nie wiem co ja takiego robię źle , ćwiczę systematycznie 3x w tygodniu plan FBW + kiedy mam czas biegam. Prace mam chodzącą cały dzień i i tak brzuch rośnie reszta nic : / szacunek dla Was , że potraficie rosnąć bez powiększania pasa i macie te 80cm...Ja ciągle tylko kasę wydaję i nic...martwi mnie to , że znajomi mi mówią , że cały sporo schudłem a brzuch urósł. Jestem w problemie bo o redukcji nie ma mowy , gdyż naprawdę oprócz brzucha to nie ma z czego...Co ja mam zrobić by rosnąć...karzecie mi pewnie dodać jedzenia wiem ale boję się , że pas jeszcze pójdzie...Dodam , że nie jem żadnych śmieci a dietę wstawiam poniżej :


Zapotrzebowanie KCAL - 3400kcal / z diety - 3200KCAL


Białko - 212g
Węglowodany - 335g
Tłuszcz - 113g
Suma KCAL diety - 3380

BTW które wychodzi z diety

Białko - 2.5g
Węglowodany - 4g
Tłuszcz - 1.3g

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posiłek 1

3 jaja ( jajecznica na maśle ) , szklanka mleka 250ml (0.5%)+ 100g płatków owsianych

białko -26g węglowodany -83g tłuszcz - 37g Kcal =773
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POSIŁEK 2 PRZERWA W PRACY

Serek wiejski , 3x kromki chleba razowego , pomidor + łyżka oliwy z oliwek 2x

Białko - 28g węglowodany -65g tłuszcz - 30g Kcal = 610
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posiłek 3 - tutaj nie mogę nic konkretnego za bardzo wszamać - przepisy bhp

Odżywka białkowa z mlekiem + banan + 50g makaronu rurki

Białko -27g węglowodany - 50g tłuszcz - 3g Kcal = 388
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posiłek 4 - przed treningowy

Ryż brązowy 100g lub makaron ( na zmianę) , pierś z kurczaka 100g , kalafior/brokuły ( porcja 200g ) + 2 oliwa z oliwek łyżka

Białko - 34g węglowodany - 40g tłuscz -21 g Kcal =490
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posiłek 5 - po treningowy

Po treningu od razu odżywka białkowa + 2 banany , chwilę później ryż 70g ( pół szklanki) , pierś z kurczaka/ryba 100g + kalafior 200g

Białko - 60 g węglowodany - 80g tłuscz - 5g Kcal = 633
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posiłek 6 - przed snem

Kostka twarogu 200g + garść pestek dyni + pomidor

białko - 37g węglowodany - 17g tłuscz - 17g Kcal = 380
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wszystko fajnie ale dobrze byłoby gdybyś dał do diety trochę ryb bogatych w omega 3 fajnie byłoby także dołaczyć do diety olej lniany i bedziesz mół startować

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
ale ja na tej diecie cały czas jestem.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
wiec wypadałoby wprowadzic pewne zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak jesteś cały czas to niedobrze diete nalezy urozmaicać zmienić posiłki a w miare wzrostu spadku wagi dwać mniej lub więcej kcal

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ale coś jest ze mną nie tak chyba bo początkowo kiedy ważyłem 60kg i miałem dietę to na moją największą wagę w życiu 88kg przytyłem w moment co prawda brzuch urósł ale i też zadowolony byłem. Teraz waga nie chcę w ogóle iść w górę a łapię tylko brzuch a reszta spada. Tylko wiesz jest taki jeden problem dam więcej kcal i bebech dalej będzie rósł....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
za szybko chciałeś zwiększyć masę mieśniową jeśli masz nadmiar tł najpierw zredukuj i jedz powoli w górę....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - problemy z nabyciem masy.

Następny temat

Dieta na mase !!!

WHEY premium