SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta - Nie Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 580

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Witam:)

Wkraczam w okres w którym będę miał bardzo mało czasu ale siłki nie odstawiam (być może będę musiał zejść do 2x w tygodniu ale nieważne). Przez ostatnie miesiące pracowałem nad masą (kilka cykli razem z dietą, niekiedy z odżywkami). Teraz nie chciał bym jej stracić a może nawet trochę zyskam (mam nadzieję), niestety na dietę +500kcal nie ma szans.

Ok, do rzeczy:
Moglibyście polecić jaknajwięcej "szybkim potraw"? Żebym jeżeli już mogę to jadł coś wartościowego albo choć trochę wartościowego. NP -> Nie mam czasu na duszenie fileta drobiowego, ale 20minut na ugotowanie ryżu znajdę, trzeba mi choć trochę białka do tego -> może być np. ryż z jogurtem?

Myślę, że wiecie o co mi chodzi:)
Pomóżcie,
pozdro!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 427
Jesli nie jesteś endo to w sumie moze być, ale skoro nie amsz czasu to po to wałasnie wymyslono odzywki, kup bialko lub jakiegoś bulka najlepiej i uzupelnaij tym posilki np. ten ryż mysle ze jak zjesz 2-3 posiłki dziennie uzupełnione bulkiem to tregedii nie będzie, zaraz Ci napiszą że proch jest gorszy od posilku itp. ale w takiej sytuacji jak jesteś nie ma innego rozwiązania.
Szybkie dania to np. salatki które mozesz sobie przygotować dzień wczesniej a potem wziąć w pojemnik i po sprawie, przepisy na dania masz w "Kuchni SFD" wybierz co dla Cb najlepsze

There's no other way to live and win- Only Fight, no rules, no mercy.
One destination- Never back down

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Cześć. Ja piszę w sprawie następującej: jestem ektomorfikiem i w miarę dostosowuję się do tej diety: http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html . Mam jednak pytanie odnośnie odżywek: czy są takie odżywki, które mógłbym brać jako suplement diety, ale bez ćwiczeń na siłowni? Chodzi mi o to, że gainery czy kreatyne bierze się w okresie treningu na siłowni. A ja niestety nie mam dostępu do siłowni, więc chciałbym przybrać znacznie na masie.... proszę o odp.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 503 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13326
jak masz 20 minut na ugotowanie ryżu to i starczy Ci tego czasu na przygotowanie jakiegoś fileta z kurczaka. Mieso z kuraka przygotowuje się bardzo szybko. Jogurt z ryżem to nie jest najlepszy pomysł. Bardzo szybki i wartościowy posiłek to tuńczyk z ryżem lub makaronem(ok 10 minut) albo jakaś wędzona rybka(polecam makrelę)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc

Następny temat

dieta.proszę o pomoc