SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta TYLKO pod utycie :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5334
Witam. Mój brat nie może pakować na siłowni ze względów na słabe oczy, a jest bardzo szczupły jak na 180 cm i trochę to marnie wygląda. Jakbyście ułożyli dla takiego typka dietę. Typ superektopmorfika :) Trzeba tego mojego brata ładnie utuczyć, ale żeby to było z głową jakoś.

Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Nikt nie powinien chcieć obrastać w tłuszcz-gdyż ma to jedynie negatywne aspekty. Brat musi mieć jakiś rodzaj w miarę intensywnego wysiłku,aby pobudzić mięśnie do wzrostu(bo chcemy,żeby to one rosły,nie tłuszcz)

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5334
No to ciężko będzie, bo lekarze kategorycznie zabraniają mu jakiegokolwiek wysiłku : / Poza tym nie chcę zrobić z niego jakieś wieprzka, czy coś w tym guście. Po prostu niech chłopak i złapie tego tłuszczu, bo wydaje mi się, żeby mu się przydał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Nie sądzę,zbędny balast do dźwigania nie jest nikomu potrzebny
Teraz każdy ma lodówkę i nie musi się zabezpieczać tkanką tłuszczową na wypadek głodu

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5334
Wiesz, ja rozumiem, że łatwo Ci takie rzeczy mówić, bo Ciebie ten problem nie dotyczy,ale gdybyś wyglądał tak jak on, to z czysto wizualnych względów zapragnąłbyś tego tłuszczyku.

Zmieniony przez - Orrik w dniu 2012-07-10 00:33:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Jeśli brat jest jeszcze w wieku dojrzewania to niech po prostu właściwie się odżywia(=dobiera do jadłospisu odpowiednie produkty)-o nich możesz przeczytać tutaj : [https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html] 

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5334
Nie jest w wieku dojrzewania :) Poza tym to rasowy ektomorfik, także bez wp*****lania nie przytyje ani grama : ))

Zmieniony przez - Orrik w dniu 2012-07-10 00:48:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli nie przytuje to płatnie diety sfd i niech zamówi

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.

Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko w diecie

Następny temat

Dieta

Wiecej