SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna do oceny.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 391
Witam, chcialbym prosic o ocene mojej "diety". Od razu zaznaczam ze dieta nie ma byc jakas profesjonalna.
Wiek:16
Waga:85
Wzrost:182cm
Cel: Redukcja

Z rana o godzinie 6:20 na czczo 2x magnez, 3x witamina C, 2x kwasy tluszczowe omega3

Sniadanie: Godz 6:50
2 kromki chleba razowego, 2 plasterki szynki z piersi z indyka, plasterek sera, 2 plasterki pomidora, troche swiezego ogorka

2 Sniadanie: Godz 11:00
Serek wiejski 2 kromki chleba z serem i warzywami

Obiad Godzina 15:30 / 16:00 (Nie zawsze zdazam na autobus zeby sie wyrobic na 15:30)
100g bialego ryzu (Bialy, poniewaz brazowy mi nie smakuje i ciezko mi przechodzi przez gardlo) 200g piersi z kurczaka lub schabu wieprzowego.

Podwieczorek: godz 18:00 i tu sie zaczyna problem, myslalem nad jakims omletem z bialek lecz nie mam pomyslu na niego. Sam omlet raczej nie bardzo (Prosilbym o jakies pomysly)

Kolacja: Godz 21:00 2 jajka gotowane i do tego 2 kromki chleba.

Chcialem dodac ze 3x w tygodniu chodze na silownie, oraz posiadam Olimp Thermo Speed Extreme 120 caps, do tego dojda 30 minutowe aeroby przed treningiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 391
Mógłby ktoś pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 947
Weź wrzuć to na potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Jak zbudować masę mięśniową?

WHEY premium