SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Masowa. Do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
Siema,
Cel: Masa
Wiek :23
Płeć : mężczyzna
Waga : 72
Wzrost : 176
Obwód klatki : 98
Obwód ramienia : 35
Obwód talii :
Obwód uda : 58
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15%
Aktywność w ciągu dnia : praca pół fizyczna
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW,
Odżywianie : Raczej czysta micha. Ew 80% czystej reszta cheat.
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : OK
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Obecnie Omega 3, Multiple od Olimpu. Kreatyna.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :Tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Ułożyłem taką dietę na szybko. Nie jestem zadowolony ze źródeł tłuszczu bo mało urozmaicone ale będę zmieniał, wrzucał orzechy bądź tłuste mięsa. Inne źródła białka: kurak/indyk, wołowina, wieprzowina. Węglę to głownie ryże, kasze czasem wafle, oraz owoce. Zapotrzebowanie na podstawie tygodnia obserwowań plus dodatni bilans około 200kcal na początek. Zależy mi na zbudowaniu siły i dobrej jakościowo masy mięśniowej.
Pierwsza powiedzmy dieta będzie w dzień treningowy drugi w dzień wolny. Trening między 3 a 4 posiłkiem. Na godziny nie patrzcie bo praca na trzy zmiany więc to się będzie rotować. Swoje zapotrzebowanie ustaliłem na poziomie 2700Kcal przy czym około 130B, 325W, 100T.

Dajcie znać co i jak. Pozdro!









Zmieniony przez - bykuone1 w dniu 2017-02-05 19:26:36

Zmieniony przez - bykuone1 w dniu 2017-02-05 19:28:07

Zmieniony przez - bykuone1 w dniu 2017-02-05 19:29:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
TO białko możesz delikatnie podbić, by tego mięsa na talerzu nieco było Daj koło 150-160g
Ryby z puchy raz na jakiś czas, tłuszcze rzeczywiście do urozmaicenia, olej koko jest ok, ale wiadomo bez przesady.
Tłuste mięsa, ryby, np. sezam też możesz, pestki dyni, orzechy, awokado, masłko klarowane. https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1
Poza tym nie jeest źle
Dodaj więcej owoców, warzyw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
Ryby to wiadomo że nie są takie super jak się niektórym wydaję, dodałem dla przykładu. Dla mnie ryby z puchy to tylko awaryjnie jak braknie mięsa albo czasu.
Właśnie awokado lubię także też wrzucę czasem sobie do śniadania no i jakieś orzechy na przekąskę ale to już zależy co na promocji się znajdzie :D
Co do warzyw to zapomniałem dopisać ale w każdym posiłku jakieś warzywa się znajdą. Czy to świeże czy mrożona paka 400g, raczej tego nie wliczam chociaż mam świadomość że w takiej paczce koło 200Kcal jest. Owoce jak najbardziej też jako przegryzka (jabłko, gruszka, kiwi) oczywiście wliczone w bilans.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak obliczać makro?

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium