SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta IF Leangains

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
Witam, podrzucam szablon diety do oceny

Byłem 2 tygodnie na low carbie, ale nie miałem na nic czasu. Natknąłem się na IF Leangains i spróbowałem ją liznąć. Okno żywieniowe wstawiłem sobie w godzinach 18-22 czyli 5h i 19h postu. W okresie postu pije tylko wodę, nie jem kompletnie nic. Trening w systemie tygodniowym (Pon,Sr,Pn,Nd) czyli 4x w tygodniu. Po każdym treningu 20min cardio. Treningi wykonuje na czczo i są to treningi siłowe (dużo obiciążenia, mało powtórzeń). Chciałbym w okresie 3 miesięcy spaść z wagą z 73.3 do około 66-68kg przy wzroście 182cm (obecnie po 2 tygodniach jestem na stanie 72.3) czyli moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Poczytałem trochę o Leangains, dostosowałem makro do moich zauważonych do tej pory potrzeb. Moje zapotrzebowanie kaloryczne to około 2300kcal. Wrzucam szkic diety z DT, w DNT "tne" do około 1800kcal. Chciałbym porad w sprawie co zmienić w diecie, czego za dużo itd. Liczę na waszą pomoc :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Przy takich parametrach do których chcesz dojść , będzie skutkowało raczej nie do wagą. Jak możesz wrzuć zdjęcie sylwetki . Jeśli piszesz że nie miałeś czasu to przecież nie musisz jeść co 3 godziny spokojnie starczy Ci ułożenie jadłospisu na 4 posiłki.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
wojo zmc
Przy takich parametrach do których chcesz dojść , będzie skutkowało raczej nie do wagą. Jak możesz wrzuć zdjęcie sylwetki . Jeśli piszesz że nie miałeś czasu to przecież nie musisz jeść co 3 godziny spokojnie starczy Ci ułożenie jadłospisu na 4 posiłki.
Pozdrawiam


Wydaje mi się że nie grozi mi Niedowaga przy takim stanie BF jaki mam

Od razu dołączam obwody dla lepszego sprecyzowania
Wzrost 182,0
Obwód bicepsa 35,0
Obwód klatki 96,0
Obwód uda 54,0
Obwód w pasie 80,0
Waga 73,3
Obwód bioder 86,0
Obwód przedramienia 28,0
Obwód łydki 40,0





Zmieniony przez - xMefiuu w dniu 2016-01-13 19:01:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Jeszcze nie ma tragedii lekko bym pod redukował , wszedł na bilans 0 i spokojnie zrobisz recomp.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa dieta tłuszczowa

Następny temat

MAKROSKŁADNIKI W DIECIE - 16 LAT

WHEY premium