SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 71 kg 182

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1598
Witam. Chciałbym żebyście pomogli czy tyle białka może być w diecie 71 kilogramowego "gościa" 182cm ,czym moze skutkować za duża ilość białka w diecie ? Praca raczej spokojna, trening 2 razy w tygodniu FBW. Na diecie jestem 3gi miesiąc. Wcześniej szło ładnie. Teraz nawet jak podniosłem znacznie kcal, białka, węgle to od 2 tyg nic nie idzie a jak widać jem nie mało.. Tylko niedzielei środek tygodnia robie sobie spokojniejsze 4-5 posilków. Warzyw troche jest , owoców dużo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1598
Czasami ją modyfikuje. Zamiast kuraka, np paluszki rybne, wołowina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
za dużo białka może wjechać ci na wątrobe, następstwa = gazy, bol brzucha pozniej rozwolnienie przytrucie uczucie pelnosci skutek wypadasz z diety na 2-3 dni i wszystko wp....

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1598
tak czułem, Twoje przypuszczenia w sumie troche się sprawdzają. Co byś doradził, wyeliminować jogurt naturalny, kefir? Jako, że jedyny odpowiedziałeś na moje pytania i całkiem sensownie wydaje się na nie udzieliłeś odpowiedzi, łap soG'a - dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1598
a i jeszcze jedno pytanie jak komuś uda się tu dokopać i pomóc. Z reguły Mówi się, że wody powinno pić się w ilości ok 3litrów. Czy negatywnie może wpływać fakt, że czasami zapominam o płynach i wypijam 1,5 litra wody nie wliczajac np herbaty etc. ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie, rozłożenie ćwiczeń.

Następny temat

Problem z mięśniami

Wiecej