SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 2500-2600kcal przy wadze 113kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Nawet nie musi byc szybki, ja chodze od 5 do 6km szybkosci i bez problemu taka predkosc daje rade . Lepiej wolniej a dłuzej w Twoim przypadku skoro nogi odmawiaja posluszenstwa . W okresie robienia formy przed latem to i po ponad 60min dziennie takiej bieżni robiłem, 5 razy w tygodniu.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Nieźle. W takim bądz razie zmienie ten rowerek na bieżnie. Dzięki za cenne rady.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
w cardio nie forma jej wykonawynania sie liczy a odpowiedni poziom naszego tetna. tak wiec czy bieznia, czy rowerek, czy orbitrek, czy kuzwa wioslarz - nie ma znaczenia, nie forma sie liczy, a intensywnosc.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
To jakie tętno jest wskazane przy wykonywaniu cardio? Ja jak robiłem rowerek miałem z tego co pokazywało zawsze w granicach 120-130/min.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Wez go nie słuchaj bo pierd glupoty i Ci robi metlik z głowy. Rob normalnie bieżnie jak Ci napisałem a bedzie ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Spoko

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1502
Widze ze sami eksperci tutaj..Żadnego cardio po treningu silowym,jedynie w dni bez treningu chyba ze chcesz iść na darmo na trening,nawet na po treningu.pl bylo o tym..https://potreningu.pl/articles/1791/spraw-by-trening-cardio-pracowal-dla-ciebie . Stanowczo za mało kalorii,ja przy wadze 80kg mialem 2500 na start..Najpierw zajmij sie ustaleniem deficytu i sam trening silowy ulozony na podstawach,bez zadnego cardio,narazie jest zbedne. Musisz dokladnie liczyc kalorie. Zacząlbym spokojnie od 3000kcal. Podbił bialko do 2,5-2,7gr na kg.mc. Liczyc dokladnie codziennie,ciezko trenowac i powinno ruszyc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Zaczynałem redukcje od 3100kcal później było 2900 i teraz spróbuje 2700 bo słabe efekty były. Co do cardio to zaufam amg i będę je robił 20min w dni treningowe. Na interwały narazie jestem za słaby. Może dorzuce je z biegiem czasu. W każdym bądz razie dzięki za twój punkt widzenia. Człowiek się uczy całe życie.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
KrzysieK997
Widze ze sami eksperci tutaj..Żadnego cardio po treningu silowym,jedynie w dni bez treningu chyba ze chcesz iść na darmo na trening,nawet na po treningu.pl bylo o tym..https://potreningu.pl/articles/1791/spraw-by-trening-cardio-pracowal-dla-ciebie . Stanowczo za mało kalorii,ja przy wadze 80kg mialem 2500 na start..Najpierw zajmij sie ustaleniem deficytu i sam trening silowy ulozony na podstawach,bez zadnego cardio,narazie jest zbedne. Musisz dokladnie liczyc kalorie. Zacząlbym spokojnie od 3000kcal. Podbił bialko do 2,5-2,7gr na kg.mc. Liczyc dokladnie codziennie,ciezko trenowac i powinno ruszyc.


No Ty to za to widzę ekspert max skoro żadnego cardio po treningu . Wróć do piaskownicy i tam sie pobaw bo Pierdo... takie głupoty , ze czytać sie tego nie da .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1502
Żałosne,nie będe polemizował z gościem z taką wiedzą,pewnie w życiu naturalnej redukcji nie zrobiłeś. Powodzenia Tey,zrobisz jak będziesz uważał :) Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol w gotowaniu

Następny temat

Redukcja 24lata, 82kg, 182cm

WHEY premium