SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 1000kcal - proporcje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
Witam :) mam problem. Zdecydowałam się na diete poprzez ograniczenie kalori tylko mam problem z ustaleniem proporcji ile białka, tłuszczy i węgli powinnam spożywać. przy ustalaniu posiłków korzystam z Dziennika Posilkow VITALMAX v4.10. Obecnie mam proporcje 1.5 białka 0.7 tłuszcz 1.5 węgli. I pytanko co ile godzin jeść. Pomóżcie:)

Płeć: Kobieta

Wiek: 23

Waga: 61

Wzrost: 163

Obwód klatki: 95

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: 73

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: siedząca praca po 9h, weekendy uczelnia,

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: spacery z pieskiem

Odżywianie: wcześniej jadłam wszystko co lubiałam czyli duuużo węgli. Obecnie ograniczam się w kaloriach

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: tylko czasowe, brak czasu na jedzenie w pracy

Stan zdrowia: dobry(przeziębienia)

Preferowane formy aktywności fizycznej: mało czasu na treningi. chce zacząć skakanke i rozciąganie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dietom 1000kcal mowimy tu stanowcze NIE Ok. 1300kcal jest to twoje podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne a do tego jeszcze trzeba uwzglednic ruch itd.
By nie odczuwac glodu i utrzymywac organizm na pelnych obrotach powinnas jesc co 2-3h, do pracy zawsze mozna zabrac cos w pojemniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
No tak ale jeżeli moje zapotrzebowanie to 1300 kalori a przy redukcji jest 300 mniej to wychodzi 1000kalorii. a jak z proparckami białka/tłszczu/węgli w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
imo minimum 1500-1700 kcal przy tej wadze

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-02-04 22:44:45

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
Az tyle?? ok a dalej nie wiem jak rozłożyc węgle i białko... Dzięki za odpowiedzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Przeciez nie odejmujesz od podstawowego zapotrzebowania. To jest ci potrzebne na normalne funkcjonowanie organizmu, tylko od zapotrzebowania calosciowego wraz z ruchem. Do podstawowego dodajemy zgodnie ze wzorem zamieszczonym
https://www.sfd.pl/Dieta_-_u��_sam_a_-t315296.html
Zobacz juz same czynnosci codzienne, nawet liczac ze jestes strasznie ospala pochlaniaja min +200kcal, a co dalej?...
Koniu ma racje, ze wyjdzie ci ok 1700kcal i od tej ilosci powinnas startowac. Zanim cos odejmiesz to zobacz co sie dzieje jak jesz ta wyliczona ,calosciowa, ilosc kcal. Najprawdopodobniej, cwiczac, tez bedziesz chudla. Zapotrzebowanie powinno sie zwiekszac ruchem, tak wychodzi najlepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przestrzeganie diety w dni nietreningowe

Następny temat

Pomoc w doborze diety .CKD ?

WHEY premium