SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 1000kcal - ile ćwiczyć by schudnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
Zastanawiam mnie jedna rzecz. Jastem na diecie 1000kcal. Staram się je liczyć w miarę dokładnie a także w przybliżeniu liczyć ile spalam w ciągu dnia. I teraz tak jeżeli np. zjadłam 1000kcal w ciągu dnia a spaliłam 2000kcal to 1000kcal poszedł na spalenie tego co zjadłam a drugi 1000kcal na spalenie tkanki tłuszczowej czy 2000kcal spaliło tkankę tłuszczową? Czy warto utrzymywać wyższy poziom spalonych kcal czy wystarczy spalic tyle co zjadłam? Proszę o pomoc bo się w tym gubię. Dodam że mam 162cm i 85kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24489
ponad 20 kilo, 14 cm w pasie przy minimalnym spadku pozostałych obwodów - w pół roku...
Dobra dieta, regularne posiłki, dużo białka, w moim przypadku ok 2200 kcal; ćwiczenia siłowe (podstawa bo mięśnie palą tłuszcz); 4 razy w tygodniu rowerek po 30 minut.
To tak w skrócie. Dobrze zrobiona dieta, aktywność fizyczna i 1kg powinien w tydzień lecieć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest forum sportowe, tu nikt nie doradza w sprawie głodówek. 1000kcal to nie jest dieta. A deficyt 1000kcal doprowadzi do tego, że w końcu zaczniesz tyć i będziesz jeszcze bardziej ciąć kalorie. Ile tak wytrzymasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
Dla mnie dieta 1000kcal jest odpowiednia i wystarczajaca. Nie chodzi mi o deficyt aż 1000kcal dałam taki przykład żeby było łatwiej. Czytałam że żeby spalić 1g tłuszczu trzeba 9kcal i chodzi mi o to czy jeżeli spale 1000kcal to zostanie tylko spalone to co zjadłam bez tłuszczu czy tkanka też. I o ile więcj od tego co zjem muszę spalic żeby tracić tkankę tłuszczową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Oj,poczytaj trochę,a dowiesz sie,że dieta 1000 kcal JEST dietą głodówkową. 1200 kcal to podstawowe zapotrzebowanie dla człowieka, który nic innego nie robi,tylko leży i jest ono zużywane na zaspokojenie potrzeb życiowych (oddychanie,trawienie itp.). U Ciebie trzeba uwzględnić rodzaj aktywności w ciągu dnia, Wagę itp. rzeczy.

I coś źle doczytałaś - z 1g tłuszczu zjedzonego otrzymujesz ok. 9 kcal,a nie na odwrót.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro jesteś mądrzejsza i wiesz, że 1000kcal starcza, to po co się pytasz? Próg głodówki to 1200kcal, wszystko co jest po niżej to właśnie głodówka. Na takim głodzie będziesz palić mięśnie i doprowadzisz w końcu do tego, że 500kcal będzie Ci starczać. A jak 500 będzie za dużo, to zredukujesz do 300 aż w końcu trafisz do szpitala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
Ja się nie głodzę! Do 1000kcal doszłam stopniowo i powoli, nie zalezy mi na szybkiej utracie wagi, chce to zrobic dobrze. Jem 4-5 mniejszych posiłków układam je rozsądnie i umiem to robić nie stosuje rzadnych monodiet, urozmaicam, jem warzywa, chude mieso i zdrowe węglowodany czasami owoce, staram się dużo pić. Staram się zmienic swoje nawyki żywienowe żeby to nie była dieta tylko zdrowy styl życia i jedzenia. W tej chwili nie pracuje więc większa ilczba kalori mi nie jest potrzebna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
Nie mam zadatków na anorektyczke i staram sie to robić mądrze. A moje pytnie nie dodtczyło mojej diety tylko kiedy tłuszcz zostaje spalony? Czy o co spalam idzie pierw na spalenie jedzenie a nadwyszka na tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dziewczyno,uwierz,że jest Ci potrzeba! W ten sposób sobie spowalniasz metabolizm, jak zaczniesz jeść normalnie,to kilogramy wrócą z nawiązką! Wiem po sobie,nie raz i nie dwa stosowałam głodówkę i nigdy nic dobrego z tego nie wynikło. Posłuchaj się fachowców,zamiast wypisywać tutaj swoje teorie. Nikt nie chce Ci tutaj zrobić krzywdy,wręcz przeciwnie - tu chcą pomagać.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
Ja sie nie głodzę!!! Jem 5 dobrych i sytych i wartościowych posiłków. Moje pytanie nie dodtyczy mojej diety!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ilość spalonych kalorii w ciągu dnia zależy bezpośrednio od masy mięśniowej. 1kg mięśnia spala 50kcal na dobę, 1kg tłuszczu tylko 2. Jeżeli jesteś na głodówce 1000kcal to organizm się przestawia w tryb oszczędzania i spowalnia metabolizm, każda nadwyżka kcal w tym czasie trafia do magazynu, czyli podskórnej tkanki tłuszczowej. W tym czasie redukujesz właśnie tkankę mięśniową. Więc jeżeli nadal będziesz się katować taką głodówką, to po pewnym czasie okaże się, że 1000kcal będzie za dużo i będziesz dalej redukować. Tylko jaka jest granica takiego cięcia kcal?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc w ułożeniu diety!

Następny temat

Jeszcze raz DIETA..jakies sugestie....

Wiecej