SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ~3500kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
Witam. Chciałbym aby ktoś rzucił okiem na moją dietę. Masa trochę poszła w górę lecz idzie to bardzo ciężko (jetem ekto). Dzienne zapotrzebowanie wyszlo mi w granicach 3200kcal + 300 kcal nadwyżki powinno być. Z moich posiłków wyszło mi 3380kcal. Nie wiem jaką wartość białka przyjąć, czy 2g/kg czy więcej bo wyszło że powinienem zjadać ~120g białka a tak na prawdę jadłem ~190. To samo tyczy się węgli i tłuszczy. Tłuszczy może zbyt mało w sumie bo wyszło że zapotrzebowanie dzienne powinno oscylować na granicy 146g a zjadałem 46? Czy to możliwe? Poniżej rozpiska diety:

Przed śniadaniem:
5g kreatyna na czczo

Posiłek 1: 7:00
- mleko 0,5% - 250ml
- płatki owsiane 100g
- banan (ok. 100g)
- WPC K** 30g
- oliwa z oliwek 10ml
- witaminy, omega 3, Glukozamina

38g Białka, 19g tłuszczy, 98 węgli

Posiłek 2: 10:00
- pierś z kurczaka gotowana/pieczona - 150g
- ryż 100g
- warzywa na patelnie/świeże warzywa - 200g
- banan

36g Białka, 3g tłuszczy, 104g węgli

Posiłek 3: 13:00
- pierś z kurczaka gotowana/pieczona - 150g
- ryż 100g
- warzywa na patelnie/świeże warzywa - 200g
- banan

36g Białka, 3g tłuszczy, 104g węgli


Posiłek 4: 16:00
- pierś z kurczaka gotowana/pieczona - 150g
- ryż 100g
- warzywa na patelnie/świeże warzywa - 200g
- banan

36g Białka, 3g tłuszczy, 104g węgli

18:30 - 20:30 siłownia (przed siłownia 30min - 1.m.r. porcja)

20:30: Carbo 60g, WPC K** 30g, Beta Bolic 5g

Posiłek 5: 22:00-22:30
- K** 12H Protein Dessert - 30g
- oliwa z oliwek - 10ml

16g Białka, 10g tłuszczy, 1g węgli

Całość wyszła 192g Białka, 42g tłuszczy, 545g węgli, 3383kcal

Nie wiem czy coś zmienić/wywalić/dorzucić aby to troche ruszyło do przodu. Czasem pierś zamieniam z rybką a ryż na pieczone ziemniaki. Dodam tylko że wywaliło mi sporo syfów i coś w rodzaju uczulenia, być może z nadmiaru białka. Na weekendzie jestem na detoksie i jem co popadnie żeby od poniedziałku znów ruszyć z dietą. Liczę na pomoc. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
Wszystkie problemy skórne raczej były spowodowane jabłczanem kreatyny (widocznie nie podchodzi mi). Od białka zazwyczaj nie mialem aż tyle syfków itp. Ale oczywiście białko zredukowałem (wczesniej było ponad 230g). Raczej nie będę sie bawił już w zmiany, zostawie jak jest i będę obserwował co bedzie sie działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
ja osobiscie zwiekszyl bym tluszcze do conajmniej 1g na kg masy ciala, bialka dalbym troche mniej i np zamiast 1 banana daj 1 jablko tak dla urozmaicenia

Zmieniony przez - Smart1 w dniu 2013-04-19 14:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
W jakiś szczegolny sposób byś je zwiększał? W sensie co dołożyć aby je zwiększyć? Samą oliwą z oliwek tego nie zrobie chociaż dałoby rade ale wole je wziąć z czegos innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
po pierwsze ta dieta jest strasznie nie przejrzysta w sensie sposob jej czytania tutaj na forum jest fajny program w ktorym mozesz ladnie wszsytko uporzadkowac i wstawic, napisz ile masz lat ile wazysz ile masz wzrostu, tluszcze smialo mozesz dodac z orzechow wloskich, zdrowe tluszcze i kcal sporo podbija w twojej diecie, nie wiem jaki jest twoj staz na silowni itp. ale widze w twojej diecie duzo skladnikow ''sztucznych'' a moim zdaniem mzna na to miejsce wstawic naturalne skladniki, to taka moja sugestia ale niech jeszcze bardziej doswiadczeni uzytkownicy wypowiedza sie w temacie, a ty takze przemysl to co napisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
Przy układaniu diety korzystałem z Dziennika Posiłków Mr BIG. Moje dane są w profilu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
za dużo protien, za mało tłuszczu, za dużo przetwrzonej żywności (odżywki)

jeśli masz problem z cerą, pojawiajasię krostki / wypryski, to można zmodyfikować dietę tak by go wyeliminować. W tym celu będziesz musiał jednak zrezygnowąć z produktó mlecznych, równiż białka w prochu, a deficyt wapnia i wit z grupy b skompensować poprzez spożycie innych pokarmów.

poza tym diety wrzucamy wg schematu:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
Jutro postaram się uzupełnić dziennik aby to wyglądalo i miało ręce i nogi. Każda pomoc mi sie przyda. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 931
Z tego co słyszałem, najważniejszy posiłek to ten po treningu, a ty jedziesz na odżywkach. Nie jestem dietetykiem, ale może wrzuciłbyś po siłowni jakiś ryż brązowy z kurczaczkiem i warzywkami.

Zmieniony przez - jacu212 w dniu 2013-04-19 19:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
wtedy musze zredukować jakoś wcześniejsze posiłki bo nie zmieszcze juz tej kury po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
a to moze przez nadmierne spozywanie odzywek teraz jest problem z cera, moze nie trzeba odkladac na bok produktow mlecznych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Kolego bedziesz mial 4x kurak dziennie i ryz moim zdaniem bez sensu powod: monotonnia i szybko Ci sie odechce diet , 3x diennie wystarczy takie danie, tluszczami zapelnij braki kcal moze byc ich sporo daj sobie przelicznik 1.4g na kg masy



Zmieniony przez - Smart1 w dniu 2013-04-19 19:50:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, dużo treningów i 0 straconych kg.. POMOCY !

Następny temat

Dieta do Sprawdzenia {Pytanie]

WHEY premium