SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta + plan treningowy - gdzie kupić (lub przygotować)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
Cześć - jak w temacie.

Wiem, że w samym sklepie SFD można nabyć taki plan wraz z dietą - nie wiem tylko na ile jest to plan zindywidualizowany a na ile "maszynka".
Widziałem w podpisach kilku osób taką usługę - czy możecie kogoś polecić (jestem z wawy jeśli miałoby to mieć jakieś znaczenie).

Staż mam na razie minimalny, ale ambicje i determinację - dużą:).

Skonstruowałem sobie - posiłkując się różnymi kalkulatorami - jakąś dietę, ale na pewno można ją urozmaicić.
Na siłowni na razie przede wszystkim aeroby + jakieś podstawowe ćwiczenia.

Cel na najbliższe kilka miesięcy - spalenie tkanki tłuszczowej.

A może lepiej zaprezentować to, co sam wymyśliłem i ew. modyfikować na forum?

pozdrawiam,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699574
Zaprezentuj i ocenimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
a może poczytaj dzienniki treningowe ludzi z tego dzialu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
hmm... czytuję dzienniki innych. I jestem pełen podziwu, że można tak często i dużo jeść, u mnie po po prostu z czasem krucho (wiem, że to nie wytłumaczenie, pracuję nad ym - do niedawna i tak jadłem 1-2 posiłki, teraz staram się więcej...)

W załączeniu zrzut tego, co jadłem wczoraj (od 17 do 20 trerning, tylko nie pamiętam gdzie czytałem jak go wyeksportować). Jeśli wierzyć liczbom to jem zdecydowanie za mało. No i nie ważę wszystkiego co jem. Przeczytałem, że przy spalaniu tłuszczu trzeba sosować dietę o ujemnym bilansie energetycznym, ale u mnie jest ego chyba za mało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
elemeledutki
hmm... czytuję dzienniki innych. I jestem pełen podziwu, że można tak często i dużo jeść, u mnie po po prostu z czasem krucho (wiem, że to nie wytłumaczenie, pracuję nad ym - do niedawna i tak jadłem 1-2 posiłki, teraz staram się więcej...)

W załączeniu zrzut tego, co jadłem wczoraj (od 17 do 20 trerning, tylko nie pamiętam gdzie czytałem jak go wyeksportować). Jeśli wierzyć liczbom to jem zdecydowanie za mało. No i nie ważę wszystkiego co jem. Przeczytałem, że przy spalaniu tłuszczu trzeba sosować dietę o ujemnym bilansie energetycznym, ale u mnie jest ego chyba za mało...





przestan jesc te proszki I zacznij jesc jedzenie - mam tu na mysli prawdziwe jedzenie a nie kisiel z mlekiem. zjedz mieso, warzywa, ryz. proszki sa do uzupelnienia diety a nie jako posilki
no I te 600ml wina to powinienes wypic do miesa a nie do czekolady takie zaniedbania biora sie z lenistwa. latwiej otworzyc czekolade czy rozrobic bialko z mlekiem niz pokroic I usmazyc/upiec kawal wolowiny z warzywami stad Twoja dieta wyglada jak dieta zula ktory wylapal zasilek z mopsu I wydal go na gowniane zarcie I butelke wina
poza tym za duzo owocow I za malo warzyw. jedyne normalne jedzenie co tam widac to kaczka

Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2014-08-18 13:56:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
Ok, może dzień wczorajszy nie był najlepszy do pokazania (dla wyjaśnienia - alkohol sporadycznie, słodycze b.rzadko). Codziennie staram się jeść dużo świeżych warzyw, kurczaka i jakąś rybę (na parze lub z grilla)..

Jestem właśnie w trakcie "drugiego obiadu", zakładając, że zjem na kolację jeszcze jajecznicę (a zjem) i wypiję jogurt, to i tak się to kupy nie trxzyma.. przynajmniej jeśli chodzi o liczby - właśnie dlatego wziąłem carbo.

aha - i taki dzień jest zdecydowanie bardziej "standardowy" niż to co wkleiłem poprzednio - sorr...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130825
Bierzesz carbo i chcesz się odtłuścić!?
Nawet mutantowi by to się nie udało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
przede wszystkim: https://www.sfd.pl/***REGULAMIN_DZIAŁU,_ANKIETA***-t817850.html
to pomoze doradcom w tym dziale.
osobiscie polecilbym diete paleo, chociaz reszta powie ze nie
jak zastosujesz sie do niej scisle to po 2ch tygodniach juz widac efekty, z tym ze pierwsze kilka dni na tej diecie to koszmar bo organism musi przestawic sie na czerpanie energii z weglowodanow na tluszcze wiec chodzisz jak zombie ale ostatnio na tej diecie poszlo mi 5cm z pasa w 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
ten_nowy2
przede wszystkim: https://www.sfd.pl/***REGULAMIN_DZIAŁU,_ANKIETA***-t817850.html
to pomoze doradcom w tym dziale.
osobiscie polecilbym diete paleo, chociaz reszta powie ze nie
jak zastosujesz sie do niej scisle to po 2ch tygodniach juz widac efekty, z tym ze pierwsze kilka dni na tej diecie to koszmar bo organism musi przestawic sie na czerpanie energii z weglowodanow na tluszcze wiec chodzisz jak zombie ale ostatnio na tej diecie poszlo mi 5cm z pasa w 2 tygodnie


Ankietę już wypełniałem: www.sfd.pl/39/40l__dieta,_rower__prośba_o_opinie_i_pomoc-t1033656.html (chyba, że mam ją gdzieś "do siebie" przykleić (w sensie w profilu).

Carbo stosuję bo w diecie WW nijak nie chciały mi osiągnąć nawet połowy zapotrzebowania, a że po treningach i rowerze czułem się b. zmęczony - myślałem, że to może to...

o diecie paleo na pewno poczytam - BARDZO bym chciał, żeby mój organizm przestawił się na czerpanie energii z tłuszczów a nie węgle, na zombie mogę sobie pozwolić.. Mogę nawet przestać jesć, ale wiem, że nie o to chodzi...

Niezależnie wykupiłem dieę i trening w potreningu.pl, nie wiem czy warto - zobaczymy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cel - wycisnąć 150 kg do sylwestra

Następny temat

Nie żyje mieszkaniec Poznania, uczestnik triathlonu w Pile. Zasłabł na trasie

WHEY premium