SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta + Suple Pomocy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 518

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12
Witam wszystkich szukam pomocy z waszej strony jestem nowy na forum przeczytałem dużo tematów od razu mówię i nie znalazłem niczego akurat dla mnie pasującego . Wiec tak napisze swoje suple które kupiłem bez namysłu większego i teraz nie wiem jak mam to razem wszystko brać.
Firmy Trec:
-HMB Beta-HydroxyBeta Methylbutyrate(440caps/800mg) |
-CREATINE Micronized 200 mesh (400caps/920mg) |to wszystko
-AMINO MAX 6800 Quick Muscle Recovery (320caps/1100mg) | razy 2
-MULTI PACK Full Spectrum multiple (240caps/720mg) |
Firmy Olimp: 4kg Carbo

I naprawdę nie mam pojęcia jak to stosować aby dobrze mi się to wszystko przyjęło . Chodzi mi o rozplanowanie tego wszystkiego na 2 cykle . Bo po tym co czytałem na opakowaniu po 30 tapsów dziennie albo i ponad to się wystraszyłem

O jeszcze jedno aby ktoś napisał mi jakoś dietę do tego
Wszystkim za pomoc z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 738 Napisanych postów 37008 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 188298
nikt ci tu diety nie napisze , poczytaj w odpowiednim temacie ułóż sam ......
napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 17188 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47901
tematy podwieszone, zbiór linków dokładnie, wchodzisz na potreningu.pl obliczasz zapotrzebowanie. Z suplami sobie odpuść, nie wiesz po co je kupiłeś i teraz musisz je wziąć ? Sprzedaj, dopracuj michę, a ponadto, ankieta działu jak oczekujesz indywidualnej pomocy
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12
widze profesionalisci ahhaha gl hf nie wiecie jak rozplanowac te tapsu to prosze nie wypowiadac sie i nie wymadzrzac
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 738 Napisanych postów 37008 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 188298
nikt nie kupuje odżywek na pale , nie wiedzac po co mu to i jak sie to bierze - jesteś wyjątkiem

i nikt nie bedzie Ci diety ukladac bo tobie sie nie chce poczytac kilku artykułów !!!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9575
rutkow ma racje... nie ogarniam jak na start, można mieć tyle supli + nie wiedząc kiedy dokładnie z nich skorzystać... Zero pojęcia, kasa w błoto poleciała
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61279
Nikt Ci za darmo diety nie napisze ( HMB )
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46406
I więcej pokory
Daj ankietę
Ułóż dietę
Poczytaj o suplach
Potem zadaj pytania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o przykładowy trening FBW

Następny temat

Hiit i dieta

Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni Niesamowite przemiany celebrytów Niesamowite przemiany celebrytów BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy 17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar 17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar