SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta #lifestyle do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152
Witam jak wiadomo okres letni to czas redukcji takze zamieszczam moja dietę redukcyjna do oceny:
Dni treningu siłowego:
I POSILEK

+30g Białka Serwatkowego

II POSILEK

+15g Białka Serwatkowego

III POSILEK (przed treningowy)
Tu konkretnie nie okresle ale zazwyczaj jakis ciemny ryż 60g lub ciemny makaron ok 100g + filet itd + warzywa

IV POSILEK (po treningowy)

+ Pomidor lub inne warzywo
+30g Białka Serwatkowego

V POSIŁEK

+5ml TRANU


Dni treningowe HIIT lub Cardio

Wszystko tak jw. tylko tylko zamiast POSILKU NR II czyli Gofrów wrzucam to:

+ pieprz Cayene
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152
Akurat u mnie chyba to nie przejdzie bo cwicze w godzinach wieczornych, zjazdow ja nie odczuwam a przyzwyczajony jestem do takiego jedzenia ale dzieki za pomysl, kiedys przetestuje na sobie.
Zrobie teraz chyba tak ze w DTsilownia bede dawal HIGH CARB w DT HIIT MEDIUM CARB a w dzien Cardio LOW CARB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
Wrzuć to w normalnej formie bo tego sie czytać nie da, skoro wiesz jak zrobić screen to w czym problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152
wiesio nie rozumiem w jakiej normalnej formie? podpowiedz co mam zrobic to tak zrobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152


+ do tego w ciagu dnia 2x30g bialka serwatkowego
+5ml Tranu do Warzyw

Zmieniony przez - #lifestyle w dniu 2015-06-02 15:00:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
bialko tez wlicz

Zmieniony przez - wiesiooooo w dniu 2015-06-02 15:01:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
zapotrzebowanie na 1000% za małe, wylicz sobie z podwieszonego tematu ze wzoru i ułóż dietę jeszcze raz, wywal tuńczyka w oleju z tych produktow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152
Wlasnie tak patrze ze cos mi sie nie zgadza chyba bo za mało wszystkiego wyszło, co do tunczyka w oleju to ja go odsączam takze spokojnie chyba bez oleju nie jest straszny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152
poprawione dzienne zapotrzebowanie w DT (siłownia)

Zapotrzebowanie



Zmieniony przez - #lifestyle w dniu 2015-06-02 15:45:17

Zmieniony przez - #lifestyle w dniu 2015-06-02 15:53:32

Ewentualnie mogę się doychać Ryzem Białym i Brązowym w całych torebkach czyli po 100g na porcje (obecnie jem po 60-70g) wtedy bilans dzienny bedzie taki:
2 393,5 kcal 165,6 g B 261,2 g W 76,3 g T
Tylko czy to nie przeszkodzi w odslanianiu brzucha? w zasadzie i tak widze ze norme białka dzienną wyrabiam, gorzej z weglami i tłuszczami...

Zmieniony przez - #lifestyle w dniu 2015-06-02 16:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
Chłopie, poczytaj podwieszone tematy bo wiesz całe g**** jak tuńczyk z puszki to w sosie własnym ewentualnie w wodzie i to nie cześciej raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152
kolego tunczyka mozna jesc smiało 3 razy w tyg (jesli chodzi Ci o RTĘĆ) a olej sie odsącza jesli nie wiesz jak sie to robi to gratuluje IQ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
Na IQ nie mogę narzekać ale miło, że się martwisz. Chodzi mi to o twój ogólny brak wiedzy a chęć pójścia na skróty. Skoro BMR wyszło ci 2000kcal a utrzymanie wagi 3500kcal a ty ustalasz początek redukcji na 2100 to gratuluję...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w ulozeniu diety na mase

Następny temat

Carbo, białko. Co i jak?

WHEY premium