SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
Witam!
Nie chce mi się trzymać diety, bo jestem leniwy i wogóle itp.
Jak będę jadł tak jak codziennie, to coś na tym zrobię?:
Opiszę dzień treningowy:
Budzik budzi mnie o 6.30, łykam 5 g. mono + 40 gram glukozy,
o 7.00 idę zjeść śniadanie: pół litra mleka z nesqukiem i kanapka z szynką
do szkoły biorę dwie bułki z szynką albo serem żółtym
jak przychodzę ze szkoły, to jem to co mama ugotuje, czyli rosół z makaronem, albo pomidorowa z ryżem + zależy co zrobi na drugie danie + po 20 minutach 50 g. gainera
(ze szkoły przychodzę o 15.30, a na siłkę idę na 16, czyli odrazu po obiedzie). Na siłkę biorę 5 g. mono w takim żółtym pudełeczku od kinder niespodzianki , łykam 15 min. przed treningiem, zapijam wodą z 40 g. glukozy i idę ćwiczyć. Mój trening trwa 1,5 h, po treningu wypijam 50 g. carbo z wodą i idę do domu . Zjem jakieś kanapki i o 18.00 biorę 35 g. sojavitu. O 20.30 jem kolację: puszka tuńczyka/serek wiejski/kostka twarogu i o 21.30 idę spać

Cały pamiętnik

Da się na tym zrobić jakąś masę, czy wziąść się za dietę, której i tak nie będę trzymał ?

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dieta tragiczna.....poczytaj troche postów podwieszonych

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
białka : ryby (makrela , tuńczyk w wodzie, śledz , halibut, śledzie, pstrągi.....) , białka jajek, piersi z kurczaka/indyka, Ser Twarogowy chudy , półtłusty , wędliny chude
no i Mleko koniecznie , kefiry , jogurty naturalne , maślanki

Tłuszcze : oliwa z oliwek , tran, żółtka jajek , olej lniany , orzechy włoskie , makrela , pestki dyni , avokado //// NIE KUPUJ TUŃCZYKA W OLEJU ,


Węglowodany : ryż brązowy,biały,paraboliczny , chleb razowy kasza gryczana, kasz "kuskus" , płatki owsiane górskie , max 1-2 owoce dziennie , warzyw bardzo dużo ( , , kapusta kiszona , szpinak, brokuły , pomidory , rzodkiewki , sałata , kalafior.......) , do śniadania rodzynki , makaron razowy




zapotrzebowanie kaloryczne oblicz za pomocą wzoru

waga x 24 x współczynnik aktywności = TWOJE ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE

Wspolczynnik aktywnosci:
Bardzo aktywny = 1.4 - 1.5 (Codzienne intensywne cwiczenia + praca fizyczna przez wieksza czesc dnia)
Aktywny = 1.3 1.4 (Codzienne intensywne cwiczenia + praca 'na nogach')
Srednio Aktywny = 1.1 - 1.2 (Cwiczenia 3 razy/tydzień + praca siedząca)
Nisko Aktywny = 1 (brak cwiczen + praca siedzaca)


I teraz jeśli chcesz masy do TWOJEGO ZAPOTRZEBOWANIA KALORYCZNEGO DODAJ 300-500KCAL jak chcesz REDUKCJI ODEJMIJ 200-300KCAL

Więc masz swoje zapotrzebowanie teraz przyjmij

2gr białka na kilogram masy ciała
1,1-5 gr tłuszczy na kilogram masy ciała
a reszta to węglowodany


białko - 1gr = 4kcal
tłuszcze - 1gr = 9kcal
węglowodany - 1gr = 4kcal

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
spoko, kiedyś się napaliłem, to czytałem te posty, miałem dietę wyliczoną co do grama itp.
...i pojechałem na niej 10 dni...
potem opuściłem jakiś posiłek, bo poszedłem w kosza grać, potem to, potem tamto ...
Dieta to nie dla mnie, pytałem się tylko, czy na tym co jem da się zbudować jakieś mięśnie ?

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jakaś masa może być ale z tłuszczem napewno i na zdrowie ci to nie wyjdzie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
Ja nie mam tłuszczu, bez kitu
Mam już taką genetykę, mój ojciec i bracia też tak mają
Mam 197 cm, 75 kg wagi (za***ista niedowaga) i na brzuchu sama tarka, sama cieniutka skóra . Mnie to w****ia, że nie mam tłuszczu, bo wyglądam na chuderlaka, a niektórzy kumple mówią, że chcieli by mieć 75 kg i sam mięsień bez tłuszczu

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hehe tak to jest ty dążysz żeby nie było tarki na brzuchu tylko że tak powiem masa z tłuszczykie co nie ??? a inni dążą żeby mieć taką tarke jak ty ;)
to cały bezsens tego

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
Dokładnie .
Nawet jakbym zaczął mleko w proszku wcinać, to laktoza nic by mi nie zrobiła
Będę chyba jadł, tak jak jem teraz, bo diety i tak nie utrzymam, najwyżej więcej gainera wrzucę. Zrobie na tym z 7 kg do wakacji ? Mono mi za***iście wchodzi, ale tylko w barki, klatkę i bice. One się napompowały, podeszły wodą, a reszta stoi

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak naprawde nie jestes w stanie utrzymac to chociasz staraj się ze zdrowych żródeł dostarczac pożywienie i zadbaj o posiłek przed i potreningowy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
j.w staraj się zdrowo odżywiać ryże , twarogi , makarony , oliwa ......

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
no dokładnie jw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na łydki i uda

Następny temat

Pytanie o odżywianie

WHEY premium