SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Moje drugie podejscie do zrzucenia "kilku kilo". Cwicze 3 x w tygodniu silowo od ok 2 miesiecy. Waga spadla 2 kilogramy ale widze, ze barki, biceps sie poprawily. Na dniach kupuje rower treningowy do cwiczen aerobowych. Moja dieta do oceny. Wzrost 174, waga 109 kg. Przy obliczaniu diety ucialem 300kcal. Trenig mam o 15 wiec miedzy 2 i 3 posilkiem. Uczulenie na gluten i laktoze :)








Zmieniony przez - Pazol w dniu 2015-03-26 21:13:12

Zmieniony przez - Pazol w dniu 2015-03-26 21:21:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5191
witaj, opisz dokładniej Twój trening. Jaki rodzaj treningu, jak długo, intensywnie, jak często zmieniasz ćwiczenia, jest cardio?
Co do diety to zdecydowanie za dużo węgli prostych, za mało białka, dobij do 140-150 (przynajmniej), nie więcej niż 200, tłuszcz 1 gr na 1 kg beztłuszczowej masy ciała, reszta węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening FBW
-wyciskanie na laweczce - klata,
-wyciskanie z za glowy na barki,
-wyciskanie w uchwycie waskim na laweczce na triceps
- unoszenie przedramion - biceps
Aeroby dorzucilem niedawno. Kupilem rowerek domowy i jezdze 2-3 w tygodniu po 25-30 minut. Za duzo weglowodanow prostych? Co zatem byscie polecili innego z weglowodanow biorac pod uwage uczulenie na gluten. W ciagu ostatnich 3 tygodni zjechalo mi 2,5/3 kg z wagi.

Zmieniony przez - Pazol w dniu 2015-04-29 22:39:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Gdzie Ty tam widzisz węgle proste? Trzymaj sie ryżu jeśli sie po nim dobrze czujesz choć lepiej jakbyś go zmienił na basmati (też jest w biedrze).
Na pewno musisz podbić białko (2g/kg masy ciała z białka zwierzęcego).


Eeeee to cały Twój trening? a gdzie nogi? plecy?

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2015-04-30 12:14:20

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie tez mnie troche zdziwily te wegle proste. Nog narazie nie robie ( problem z kolanem ). Jem na zmiane ryz ciemny, makaron bezglutenowy i kasze.Plecy staram sie robic raz na tydzien - wioslowanie sztanga, podciaganie konca sztangi w opadzie. Niestety po cwiczeniach plecow mam w nich bol, lata noszenia nadmiaru ciala i siedzacego trybu zycia dala sie we znaki w odcinku ledzwiowym. Postaram sie podbic zatem bialko.

Zmieniony przez - Pazol w dniu 2015-04-30 13:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5191
__Logan__
Gdzie Ty tam widzisz węgle proste?


ryż biały do jakich zaliczysz?

Pazol
Jem na zmiane ryz ciemny, makaron bezglutenowy i kasze.Plecy staram sie robic raz na tydzien - wioslowanie sztanga, podciaganie konca sztangi w opadzie. Niestety po cwiczeniach plecow mam w nich bol, lata noszenia nadmiaru ciala i siedzacego trybu zycia dala sie we znaki w odcinku ledzwiowym. Postaram sie podbic zatem bialko.



co do węgli to j/w, w zrzucie jest ryż biały a teraz piszesz że ciemny ? Po treningu możesz zostawić.
co do reszty jak kolega wyżej pisze, trochę ubogi ten FBW
Mnie też kolana bolały, dopóki nie zacząłem przysiadów robić
2-3 kg na 3 tyg to przyzwoicie (zależy z jakiej wagi), kombinuj jak zastój będzie

edit.
co do węgli bezglutenowych to ryż, kasza gryczana, ziemniaki (najlepiej w mundurkach i nie pieczone)
ogólnie staraj się jeść produkty z niskim indeksem glikemicznym

Zmieniony przez - pabelo w dniu 2015-04-30 15:27:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jem taki i taki ryz, zalezy jaka torebke chwyce, a zrzut byl z danego dnia i tam akurat jadlem bialy ryz;) Glownie jadam makaron bezglutenowy ( jasny ) bo na niego moj zoladek dobrze reaguje, ale by nie jesc ciagle tego samego urozmaicam ryzem czy kasza.

Zmieniony przez - Pazol w dniu 2015-04-30 15:35:46

Zmieniony przez - Pazol w dniu 2015-04-30 15:42:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta posiłki prosze o pomoc.

Następny temat

Dieta na redukcję

WHEY premium