SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta/suple/redukcja NIE IDZIE

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1679
Witam,
od 3 tygodni jestem na redukcji. zaczynałem od diety -300kcal w pierwszym tygodniu (zdawało się zmierzać w dobrym kierunku bo spadł 1kg), w drugim zszedłem na -500kcal (waga stoi), w trzecim również -500kcal (waga poszła do góry 1kg (what the f***?). ważenie myśle, że jest raczej obiektywne, bo odbywa sie z rana na czczo, po wypróżnieniu

poniedziałek: klata (wytrzymałościowy) + aeroby + 40min bieżnia
wtorek: wolne
środa: plecy (wytrzymałościowy) + aeroby + 40min bieżnia
czwartek: wolne
piątek: bary (wytrzymałościowy) + aeroby + 40min bieżnia
sobota: łapki (wytrzymałościowy) + aeroby
niedziela: aeroby + 40min bieżnia
(trening średnio zajmuje około 2h)

w dni treningowe:
-z rana biore scorcha i cm3
-przed treningiem bcaa, scorcha i shocka
-po treningu bcaa

w dni nietreningowe
:
-z rana scorch i cm3, po poludniu scorch

dodam, ze na bieżni biegam intensywnie, nie robie przerw ani spowolnien.
dieta jest dobra, nie będę rozpisywał wszystkich posiłków. prawie codzinnie pod wieczór podliczam kalorie i wszystko sie zgadza. ustawiona pod 2,2 białko / 2,5ww / 1 tłuszcze (/kmc), w drugim tygodniu zszedlem do około 2,2ww/kmc. odstepy miedzy posilkami 3h-4h.

Co robić? Co robie źle? Czy może to normlane? Mamy wtorek (zaczynam 4 tydzien) zszedlem do -600kcal, ma sens dalsze schodzenie przy braku efektów? Czy może waga "prawdziwa" spada, tylko woda przez kreatyny mnie pompuje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1679
ZGODNIE Z ZASADAMI FORUM DODAJĘ ANKETĘ, ALE PROSIŁBYM ZWRÓCIĆ WIĘKSZĄ UWAGĘ NA INFORMACJE KTÓRE SAM UDZIELILEM

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: BandH
PŁEĆ: mężczyzna
WIEK: 21
WZROST: 173
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 5lat

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 77
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 29
OBWÓD BICEPSU: 38
OBWÓD ŁYDKI: 40
OBWÓD UDA: 57
OBWÓD BIODER:87
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: 85,5
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 102
OBWÓD BARKÓW: 116
OBWÓD NADGARSTKA: 17
OBWÓD KOSTKI U NOGI: 25

****POMIARY POZIOMU TŁUSZCZU**************************

WAGA CIAŁA: 77
PROCENT BODY FAT WSKAZYWANY PRZEZ WAGĘ: b/d
GRUBOŚĆ FAŁDY NA TRICEPSIE: b/d
GRUBOŚĆ FAŁDY NA BICEPSIE: b/d
GRUBOŚĆ FAŁDY NA ŁOPATCE: b/d
GRUBOŚĆ FAŁDY NAD BIODREM: b/d
GRUBOŚĆ FAŁDY BRZUSZNEJ: b/d
GRUBOŚĆ FAŁDY NA UDZIE: b/d
GRUBOŚĆ FAŁDY NA ŁYDCE: b/d
SUMA GRUBOŚCI FAŁD: b/d
WYNIK TOTALNY BODY FAT: b/d

****CEL*************************************************

REDUKCJA AGRESYWNA

POPRZEDNIO ROBIŁEM: masa 6 tyg, na storm & shock & bcaa MAJ/CZERWIEC

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****DIETA*************************************************

JAKĄ DIETE STOSOWAŁES W POPRZEDNIM MEZOCYKLU: masa(6tyg) +500kcal
PODAZ KALORII: 3300
ILOSC BIALKA NA KGMC: 2,2
ILOSC TLUSZCZU NA KGMC: 1,3
ILOSC WEGLOWODANOW NA KGMC: 4,5

JAKĄ DIETE PLANUJESZ W NOWYM MEZOCYKLU: redukcyjna (do -500kcal)
PODAZ KALORII NA START: 2200
ILOSC BIALKA NA KGMC NA START: 2,2
ILOSC TLUSZCZU NA KGMC NA START: 1
ILOSC WEGLOWODANOW NA KGMC NA START: 2,5

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY: NIE
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: BCAA, shock, cm3
CZY STOSUJESZ SPALACZE/POBUDZACZE: scorch

***************************************************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Mało białka, podbij do 3g samego zwierzęcego i zobacz co się stanie ;) Jeśli redu robisz od razu po tej 6tyg masówce, to masz różnice 1000kcal. Organizm się zblokował i nic z tego nie będzie. Podbij kcal do 2700 na 2-3tyg, i od tego momentu zjeżdżaj powoli w dół.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 242 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2121
1. Kombinuj z dietą bo to ona jest w tym wszystkim najważniejsza. W ogólnym zarysie przede wszystkim obetnij ilosc węglowodanow i zwiększ nieco podaż białka. Głowna porcja węglowodanów rano. Druga porcja po treningu.
2. Okresl swoje "preferowane" zrodla bialka i weglowodanow. Bialko: piers z kurczaka/ryba/bialka jaj. Weglowodane: owies/ryz dziki/warzywa gotowane. Rzecz oczywista ale po to to pisze zebys zwrocil uwage ktore produkty spozywcze eliminowac a na ktorych oprzec diete. Pozwoli ci to okreslicz czy wyrzuć z diety na okres rzezby np pieczywo/sery twarogowe/czerwone mieso itd.
3. Trening silowy skroc do 60/80 min. Ma być intensywnie. Sprobuj superserii. np. klatka/plecy ( 3/4 cwicznia na partie po 4/5 serii (10/12 powt) bez zadnych przerw miedzy seriami np. podciaganie szeroko/wyciskanie na plaskiej 4/5 serii non stop. Analogicznie pozostale partie(czy to w antagonistycznym czy nieantagonistycznym zestawieniu). Szukaj odpowiedniej metody i zestawienia.
4. Jako aeroby daj na zmiane interwaly i tempowki. Np. rozgrzej sie 5 min wolnym tempem i zrob np. 5 serii interwalow po 3/5 min kazdy z 1/2 minutowa przerwa na wolniejszy bieg. Zakoncz bieg 5 min spokojnym truchtem. Tempo poszczegolnej serii interwalu dobierz tak zeby moc utrzymac stala predkosc przez 3/5 min. Jak nie dajesz rady biec wybranym tempem przez 3 min znaczy ze masz zwolnic. Tempowki daj 5 min spokojnie i 15/20 min tempem ktore mozesz utrzymac przez ten czas Tzn. tak zeby bylo ciezko ale zebys mogl utrzymac te predkosc. Zakoncz 5 min spokojnie. Proponuje zebys dal aeroby w dni nie treningowe

Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds you plant.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1679
@Autopsy mase robiłem na przekroju maja/czerwca
@LEZARD dzięki za ogolne informacje i porady, jedno pytanie odnosnie drugiego podpunktu: moje preferowane źródła białka to tak jak napisałes w głównej mierze pierś z kurczaka, jaja, czasami wrzucam rybke albo nawet schab. pieczywa teraz w ogóle nie jadam, węgle czerpie z płatków owsianych (tylko z rana) i ryżu brązowego wszystko w małych porcjach. moje pytanie tyczy się sera twarogowego. nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale w ogóle teraz nie wrzucac go do diety, czy jak? bo na ostatni posiłek często daje twaróg półtłusty z łyżką oliwy. jeśli źle to czym zastąpić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
na takiej ilości białka to Ty ani nie zredukujesz fatu ani nie przybierzesz na masie.
Jak chcesz redukować mięśnie, które zdobyłeś to jesteś na dobrej drodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1679
dobra dzieki, widze moj błąd. od dzisiaj podbijam z białkiem.
ale 3h/kmc to nie za dużo? czytałem, kiedyś ze to dość niezdrowo

Zmieniony przez - BandH w dniu 2012-11-07 11:33:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
i kto tak pisze? przecinki po 60kg wagi? nie wierz w bzdury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1679
dobra jest, dziękować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 242 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2121
Nie mowie zeby wyrzucac, ale patrz czy ci takie produkty sluza czy z nich zrezygnowac. Osobiscie wyrzucilem z diety wszystkie sery twarogowe/produkty mleczne bo mi nie sluza. Wole wieczorem zjesc np. 10 bialek jaj lub rybe. Kazdy jest indywidualnoscia. Co dla jednego jest lekiem dla drugiego trucizna.

Zmieniony przez - LEZARD w dniu 2012-11-08 06:59:01

Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds you plant.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moge prosic o ocene planu..

Następny temat

Jakie ćwiczenia po zwichnięciu?

WHEY premium