SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, spalacze + ćwiczenia.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
cześć,
dietę posiadam ze strony dobierz-diete.pl chciałem prosić tutaj ewentualnie o drobne poprawki jesli takowe beda potrzebne, aczkolwiek nie to jest glownym powodem mojego postu :). chodzi mi o spalacze jakie by się przydały przy stosowaniu tej diety.

treningi robię tak:
poniedziałek - siłownia + aeroby
wtorek - hitt
środa - siłownia + aeroby
czwartek - hitt
piątek - siłownia + aeroby
sobota - hitt

chciałbym jak najbardziej efektywnie spalić tłuszcz, głównie z brzucha i ruszyć od początku pełną parą, że tak się wyrażę.
na stronie zestawów sfd znalazłem coś takiego:

Novedex XT
Scorch
Tight
Nectar
Vita-Min Multiple Sport®

czy to się sprawdzi? czy może coś tańszego? czy jak? nie mam pojęcia. dlatego proszę Was o radę, a i czy ta dieta z tej strony, będzie dobra, bo dzienne zapotrzebowanie na kCal obcięte jest o 200, a jakbym tak zaczął od 300? co Wy o tym myślicie?
tu podaję dietę:




jesli zdjecie Wam ulatwi ocene i pomoc przy diecie/spalaczach i cwiczeniach to nie ma problemu, zaraz cos tam cykne :) a i jakie cwiczenia silowe na silownii robic? ogolnorozwojowe na poczatek, a pozniej co?:)

Zmieniony przez - majkelpl w dniu 2009-04-16 20:27:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
to pomoże mi ktoś z tymi suplementami? dowiedziałem się, żebym nie brał żadnych supli, tylko pił zieloną herbatę, ewentualnie CLA i Omegę 3. to jak to? nie wspomagać się, czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spalacze sobie daruj na początku. Lepiej dopracuj diete i skup sie na niej i na treningu/aerobach. Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka to oceny sogi za pomoc :-)

Następny temat

Proszę o pomoc w sprawdzeniu Diety.

WHEY premium