SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta+redukcja.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
Witam Was serdecznie. To mój pierwszy post więc wypada się przywitać. Tym bardziej, że mam do Was, drodzy forumowicze, pytanie. Mam 21 lat, a na imię Łukasz. Przygodę z siłownią zacząłem, gdy miałem 17lat. Jak to zwykle bywa, pochodziłem parę miesięcy i mi przeszło. Teraz jednak styl życia układam pod siłownię, a chodzę dopiero 6miesięcy, więc mogę powiedzieć, że się wciągnąłem na stałe. Jako, że jestem laikiem i amatorem, chciałbym, abyście poradzili mi odnośnie mojej diety+ćwiczeń jakie wykonywać, aby jak najszybciej schudnąć.
Dodam tylko, ze przez te 6miesiecy trenowalem silowo, a jako, ze zlamalem palca, postanowilem zrobic miesiac redukcji :) waga 86kg, wzrost 183cm

dieta wyglada tak:
I
8:00 Jajecznica z
6 białek , 3 żółtka
2 Bułki grahamka
100gr truskawek (lub innych)

II
11:00
Sałatka:
120gr piersi z kurczaka 18gr oliwy z oliwek
70gr ryżu
porcja warzyw

III
14:00
110gr świeżego łososia
200gr ziemniaków (przed ugotowaniem)
porcja warzyw

IV
17:00
110g wołowiny
16gr oliwy z oliwek
70gr makaronu
porcja warzyw

V
20:00
120gr piersi z kurczaka
70gr makaronu
16gr oliwy z oliwek
porcja warzyw


Dotychczas wykonywałem 30minutowe biegi z predkoscia 8km/h, od kilku dni wykonuje trening interwalowy, dzisiaj zrobilem trening Tabata.
i tu rodzi sie pytanie. Jak wiele bledow popelniam? Co robie zle, a czego nie robie wcale? Za kazda odpowiedz bede szalenie wdzieczny!


Zmieniony przez - ukatek8 w dniu 2014-05-09 19:35:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
dzięki. przydatne forum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
otóż nie, wcale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wrzuć dietę tak jak jest pokazane w linku to ocenimy, brakuje tutaj rozkładu makro i kaloryczności więc nic nie możemy napisać.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
proszę bardzo.
tak jak pisałem wyżej. 6białek, 3 zółtka, a nie 6jajek.



Zmieniony przez - ukatek8 w dniu 2014-05-10 21:38:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta ?

Następny temat

[Pytanie]Siłownia w okolicach ligoty ?

Wiecej