SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieda na mase do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89
Waże 70kg chce zrobic 75 kg licze ze przyjdzie ok 1 - 1,25 kg przyrostu masy na miesiac. Chodze do szkoly i trenuje wiec nie mam tez czasu co chwile czegos jesc wiec moj plan tyglada tak :

przed szkola ok 6;30 ; miesko z ryzem / makaronem/ kasza

w szkle ok 10;30 kanapki z szynka serem albo czyms tam jakies 8 kromek + jogurt / kefir / maslanka

po szkole kolo 15;30 normalny obiad zalezy co ugotuja rodzice + puszka tunczyka z makaronem/ryzem/chlebem

--trening--

po treningu bialko wpc + carbo + mleko

przed spaniem twarog + mleko + chleb/makaron

do tego 10g kreatyny dziennie, jest to plan na dni treningowe a w dni bez treningu sobie jakos to pozmieniam przesune jakies posilki
ale chodzi mi o to czy ten plan jest dobry ? co jest zle a co dobrze ? co ew. zmienic ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
jaki masz odstep miedzy tymi posilkami:

"po treningu bialko wpc + carbo + mleko
przed spaniem twarog + mleko + chleb/makaron"

jesli z 30 min to ok, jak kilka godzin to bedzie potrzebny dodatkowy posilek

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
po treningu bialko wpc + carbo + mleko

ZAYEBISTY MIX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89
darkthorn

odstep bedzie zalezal od tego czy dzien treningowy czy nie i ile nauki na nastepny dzien i inne czynniki jeszcze wplywaja w takim razie jak bede wiedzial ze bedzie dluzsza przerwa to jeszcze zjem sobie cos a jak nie bedzie to sobie nie zjem, dzieki.

koles08

co masz do mojego pro elo miksa :D po prostu bede musial kupic carbo bez smaku bo teraz mam pomaranczowe i czekoladowe bialko to prawda ze moze sie nie udac tego przelknac na razie robie 2 oddzielne mieszanki ale w planach jest zakup bez smakowego.

A tak poza tym to jest ok ? oczywiscie tak w miare ... no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Miks wcale nie jest zły jeśli CI tylko carbo z białkiem wyieszane smakuje nie widze problemów

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thai - dieta, proszę o pomoc!

Następny temat

Jaka dieta na redukcję przy odstawieni słowni

WHEY premium