SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Diamond Cup Warsaw 2018

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3164

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3117 Napisanych postów 38823 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470711


W dniach 18-20 maja w Warszawie odbędą się międzynarodowe zawody z cyklu Diamond Cup.

Poniżej lista zgłoszonych zawodników (stan na dzień 15 maja)

WOMEN’S FITNESS OPEN
1. Karin Suchomelová Slovakia
2. Kristína Juricová Slovakia
3. Michaela Pavleová Slovakia
4. Karolína Holbová Slovakia

JUNIOR WOMEN’S BIKINI-FITNESS OPEN
1. Arida Muru Estonia
2. Neda Silkinyte Lithuania
3. Victoria Harbuz Poland
4. Patrycja Zahorska Poland
5. Natalia Pigon Poland

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 158 CM
1. Volha Sezianeuskaya Belarus
2. Sandra Kazlauskiene Lithuania
3. Katarzyna Dmochewicz Poland – 2nd category
4. Anastasiia Dobrosol Ukraine

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 162 CM
1. Arida Muru Estonia – 2nd category
2. Anastasija Sidorevic Lithuania
3. Jelena Gavrilova Lithuania
4. Leonida Ciobu Moldova
5. Anita Bekus Poland
6. Anna Wozniakowska Poland
7. Aneta Kisser Poland – 2nd category
8. Ludmiła Wojdak Poland – 2nd category
9. Victoria Harbuz Poland – 2nd category
10. Magdalena Suwinska Poland
11. Julia Fusiecka Poland
12. Martyna Stepien Poland
13. Jessica Serrano Spain
14. Yuliia Dudarets Ukraine
15. Nataliia Bersheda Ukraine

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM
1. Anna Fedorova Estonia
2. Ewa Gulik Poland
3. Agnieszka Sobczyk Poland – 2nd category
4. Natalia Pigon Poland – 2nd category
5. Khrystyna Karanhel Ukraine
6. Iryna Rogova Ukraine

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM
1. Darya Sitdzikava Belarus
2. Eliska Dombkova Czechia
3. Andra Vagur Estonia
4. Agne Kiviselg Estonia
5. Ewelina Szala Poland
6. Lorena Martinez Spain
7. Hanna Haliulina Ukraine

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM
1. Katerina Holmanova Czechia
2. Olexandra Voronina Czechia
3. Ramona Ziauberyte Lithuania
4. Magdalena Stawisinski Poland
5. Joanna Nejman Poland
6. Kseniia Ciarcinska Poland
7. Paulina Nowacka Poland
8. Emilia Kostanska Poland
9. Valeriia Kruk Ukraine

WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 172 CM
1. Valeryia Rubtsova Belarus
2. Oliwia Mojsiej Poland
3. Renata Nowak Poland
4. Patrycja Zahorska Poland – 2nd category
5. Maryna Oborska Ukraine

MASTER WOMEN’S BIKINI-FITNESS >35 YEARS, OPEN
1. Mari Pukk Estonia
2. Katarzyna Boik Poland
3. Maja Olszewska Poland
4. Anna Biedna Poland
5. Aneta Kisser Poland
6. Katarzyna Dmochewicz Poland
7. Ludmiła Wojdak Poland
8. Agnieszka Sobczyk Poland

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM
1. Natalie Danielova Czechia
2. Liis Org Estonia
3. Beata Bochno Poland
4. Agnieszka Zembron-Chudzicka Poland
5. Yana Shyrokykh Ukraine

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 168 CM
1. Tereza Pavelkova Czechia
2. Gabriela Linhartova Czechia
3. Ketlin Tagamets Estonia
4. Julia Cugier Poland
5. Anna Andrzejewska Poland
6. Alina Yaman Ukraine

WOMEN’S BODYFITNESS OVER 168 CM
1. Diana Wolfova Czechia
2. Eini Koskinen Finland
3. Marta Laskowska Poland

WOMEN’S PHYSIQUE OPEN
1. Aleksandra Krzyworzeka Poland
2. Viktoriia Pohribniak Ukraine

WOMEN’S WELLNESS FITNESS OPEN
1. Onnela Raudsepp Estonia
2. Lilian Rannu Estonia
3. Goda Randakeviciute Lithuania
4. Nikoletta Sularz Poland
5. Inez Rzepecka Poland
6. Martyna Stepien Poland
7. Justyna Rybczonek Poland
8. Olga Kulinych Ukraine

JUNIOR MEN CLASSIC BODYBUILDING OPEN
1. Miroslav Beck Czechia

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM
1. Karol Kasprzyk Poland
2. Tomasz Laszko Poland
3. Radosław Smyk Poland
4. Krystian Samojluk Poland
5. Piotr Ciesla Poland
6. Damian Skoczylas Poland
7. Damian Dobosz Poland

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM
1. Tomasz Walczak Ireland
2. Vitalijus Smackis Lithuania
3. Szymon Kulinski Poland
4. Michal Sawicki Poland
5. Rafal Janek Poland
6. Sergiusz Bartoszek Poland
7. Karol Rogaczewski Poland
8. Krystian Janicki Poland

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM
1. Nurudeen Adedorja Finland
2. Paweł Mackowiak Poland
3. Mariusz Zaba Poland
4. Tomasz Kopec Poland
5. Ján Birka Slovakia

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG
1. ??

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING OVER 75 KG
1. Lubos Kvasnicka Czechia
2. Martin Adamus Czechia
3. Bartosz Kubel Poland
4. Patryk Raczynski Poland
5. Islam Youssef Qatar

MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG
1. Arunas Vaiksnoras Lithuania
2. Michał Okon Poland
3. Szymon Kowalczyk Poland

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG
1. Jan Zapletal Czechia
2. Raigo Kuusnomm Estonia
3. Dawid Gwizdol Poland
4. Łukasz Mizera Poland
5. Tomasz Marzec Poland
6. Rafal Dabek Poland

MEN’S BODYBUILDING UP TO 85 KG
1. Ott Kiivikas Estonia – 2nd category
2. Krzysztof Skryplonek Poland
3. Bartosz Kubel Poland – 2nd category
4. Marcin Zielinski Poland
5. Marcin Piechota Poland
6. Vladyslav Chaikovskyi Ukraine

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG
1. Vadim Morozov Armenia
2. Miroslav Zgazar Czechia
3. Daniel Poniedziałek Poland
4. Dawid Pieczynski Poland – 2nd category
5. Rafał Truszkowski Poland
6. Matus Toth Slovakia

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG
1. Ondrej Sobotka Czechia
2. Lubos Kvasnicka Czechia – 2nd category
3. Michal Siekierka Poland
4. Sebastian Kukuc Poland
5. Erik Malatin Slovakia
6. Anton Ferents Ukraine
7. Yevhenii Spesivov Ukraine

MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG
1. Piotr Sevcenko Lithuania
2. Artur Koziel Poland
MASTER MEN’S BODYBUILDING 40-49 YEARS, OPEN
1. Ott Kiivikas Estonia
2. Dawid Pieczynski Poland

MASTER MEN’S BODYBUILDING OVER 50 YEARS, OPEN
1. ??

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE UP TO 176 CM
1. ??

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE OVER 176 CM
1. Antonín Moravec Czechia
2. Adam Piwko Poland
3. Kacper Bakiewicz Poland

MEN’S PHYSIQUE UP TO 173 CM
1. Tomas Topolancin Czechia
2. Renatas Suleimanovas Lithuania
3. Mateusz Litka Poland
4. Damian Kujtkowski Poland

MEN’S PHYSIQUE UP TO 176 CM
1. Egert Oiov Estonia
2. Krzysztof Cios Poland
3. Piotr Majchrowicz Poland
4. Krystian Pietrus Poland
5. Oskar Tchorzewski Poland
6. Oleg Luchyshyn Ukraine

MEN’S PHYSIQUE UP TO 179 CM
1. Artsiom Lukashenka Belarus
2. Matej Belicka Czechia
3. Adrian Urgacz Poland
4. Mateusz Podgorski Poland
5. Piotr Zielinski Poland
6. Grzegorz Placzkowski Poland
7. Pawel Lozowski Poland
8. Adam Piwko Poland – 2nd category

MEN’S PHYSIQUE UP TO 182 CM
1. Grzegorz Kozlowski Poland
2. Damian Losowski Poland
3. Richard Maruna Slovakia
4. Denys Mykolenko Ukraine

MEN’S PHYSIQUE OVER 182 CM
1. Radim Zabransky Czechia
2. Antonín Moravec Czechia – 2nd category
3. Momar Bah Finland
4. Krystian Kolodziejczak Poland
5. Pawel Mlynarczyk Poland
6. Krzysztof Biesiada Poland
7. Tomasz Politowski Poland
8. Kacper Bakiewicz Poland – 2nd category
9. Tibor Helmeczi Slovakia
10. Dominik Antos Slovakia
11. Yevgeniy Nikitenko Ukraine

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE UP TO 175 CM
1. Stanislav Korchynskyi Ukraine

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE OVER 175 CM
1. Riccardo Öhri Liechtenstein
2. Bartosz Bryla Poland
3. Dennis Roszkiewicz Poland
4. Dawid Lewicki Poland
5. Lukasz Malodobry Poland


Total: 187 entries
174 athletes of 12 countries
13 crossovers (2nd categories)

DELEGATES:
1. Hayk Hakobyan Armenia
2. Janis Muru Estonia
3. Rinaldas Česnaitis Lithuania
4. Sandra Matinkienė Lithuania
5. Gherman Bolgar Moldova
6. Iryna Deliieva Ukraine
7. Valerii Parkhomenko Ukraine

IFBB INTERNATIONAL JUDGES
1. Natallia Kachan Belarus
2. Rinaldas Česnaitis Lithuania
3. Sandra Martinkienė Lithuania
4. Aleksandras Martinkus Lithuania
5. Agnieszka Nawrocka Poland
6. Artur Sidoruk Poland
7. Iryna Deliieva Ukraine
8. Valerii Parkhomenko Ukraine

TEST- JUDGES:
1. ??



COUNTRIES:
1. Armenia
2. Belarus
3. Czechia
4. Estonia
5. Finland
6. Ireland
7. Liechtenstein
8. Lithuania
9. Moldova
10. Poland
11. Qatar
12. Ukraine


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2018-05-17 17:57:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2692 Napisanych postów 24042 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 589167
Tłoku nie ma i dużo mało znanych zawodników.


Zmieniony przez - masti w dniu 2018-05-18 20:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2692 Napisanych postów 24042 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 589167
Wczoraj startowały zawodniczki bikini,sylwetki plażowej i kulturystyki klasyczna.


































Zmieniony przez - masti w dniu 2018-05-20 06:51:35

Zmieniony przez - masti w dniu 2018-05-20 06:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2692 Napisanych postów 24042 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 589167
Jak na takie zawody-uczestników nie było zbyt wielu-nowa impreza-stad pewnie na razie takie zainteresowanie.

W kulturystyce klasycznej Polacy pokazali,że nie mają równych sobie.
Czołowe miejsca zajeli nasi forumowiczę,można na sfd śledzić ich przygotowania i rozwijającą się karierę na przestrzeni wielu lat.

Trochę mnie martwi prawie brak kulturystów polskich w kategorii kulturystyka ekstrmalna juniorów.

Ale w Europie tak się ostatnio dzieje-cieżko znaleść tu dobrych juniorów,tak jak to było kilka lat temu .

Dziś dalszy ciąg zawodów-jest trochę relacji live więc można śledzić .












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull One and One Administrator
Ekspert
Szacuny 894 Napisanych postów 54799 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 325967
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2692 Napisanych postów 24042 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 589167
Kolejny nasz forumowicż,którego kariera kulturystyczna od samych początków była związana z SFD- Emil Kaleński -zdobył kartę Elite Pro IFBB.
Czyli wygrał swoją ,najcieższą kategorię"wylęgarni Gwiazd" i wygrał Open.














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2692 Napisanych postów 24042 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 589167
Przy okazji jeszcze trochę wyników z innych kategorii:

Kulturystyka do 80 kg

Pojawiłł się tu legendarny kulturysta z Włoch o super kulturystycznej sylwetce i kiedyś,pamiętny rywal Karola Małeckiego - Alex Zuccaro.

Tomsz Marzec może mieć dużą satysfakcję wygrywając z tak utytułowanym zawodnikiem.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2692 Napisanych postów 24042 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 589167
W kategorii pań też ciekawe wyniki.

Dwie z dziewczyn : Joanna Nejman i Emilia Kostańska trenują na tej samej siłowni ,co ja.
Tym razem wystartowały w tej samej kategorii.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
asiashin01 Moderator
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Wiek 28 lat Na forum 282 dni Przeczytanych tematów 15522
Diamond Cup Warsaw 2018













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
asiashin01 Moderator
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Wiek 28 lat Na forum 282 dni Przeczytanych tematów 15522
Diamond Cup Warsaw 2018













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
asiashin01 Moderator
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Wiek 28 lat Na forum 282 dni Przeczytanych tematów 15522
Diamond Cup Warsaw 2018













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FINAŁ IFBB DIAMOND CUP NA TARGACH FIWE W WARSZAWIE