SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diablo vs Palacios II 22 września

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3972

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 493
Palacios na początku za bardzo szalał. Sił mu zabrakło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Walka o wiele ciekawsza od poprzedniej. Tym razem Diablo faktycznie wygrał, już bez wałka. Zaskoczył mnie Diablo swoją aktywnością, jednak chciałbym go zobaczyć z kimś z obecnej czołówki cruiser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Super Diablo, i super Palacios że nie uciekał.

Wygrał Krzychu, w 10 rundzie brakowało 10 sekund, myślałem że powtóka z Greena będzie, ale tak czy siak dał radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
to kocham w boksie , tak na prawde guwno sie wie jak bedzie przebiegala walka hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Ale co to się tam potem działo z Diablo na konferencji prasowej. Te dzikie miny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
No i pomylilem sie na szczescie
walka w dobrym tempie, no i punktacja dobra, w dodatku Diablo nadal z pasem.
Fajnie.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Mi również przyszło posypać głowę popiołem. Krzysiek zaskoczył większą aktywnością od początku ruszył na Palaciosa co mnie zdziwiło! Był lewy było więcej ruchliwości w boksie Włodarczyka. Brawa również dla Francisco który nie cofał się i nie uciekał ciągle przed Diablo ale ryzykował i wdawał się w wymiany z naszym rodakiem. Brawa za zwycięstwo dla Włodarczyka. Oby tylko teraz nie osiadł na laurach i oby jego przeciwnicy nie byli drugoligowymi czy też trzecioligowymi pięściarzami. Czas na walki ze ścisłą czołówką!

Jak wcześniej wspominałem DIABLO powinien podjąć rękawicę z kimś z tej grupy : Rossy, Masternak ,Afolabi ,Lebedev albo Huck.


Krzysztof wczorajszą walką zdobył u mnie sporego plusa!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja to chciałbym zobaczyć go z Hernandezem. Koleś wydaje się nie mieć najmocniejszej szczęki.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-09-23 18:54:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
No na prawde walka dobra. Krzysztof wypadl bardzo dobrze, oby wiecej takich starc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś dla fanów Rocky'ego

Następny temat

Jakie mięśnie potrzebne do boksu?

WHEY premium