SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dexter Jackson Mr. Olympia 2008

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 437425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22360
A wiedzieliscie,ze Dexter chyba jako jedyny kulturysta wogole nie robi aerobow??To sie nazywa miec genetyke!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
bla bla bla... to sie nie nazywa genetyka tylko Cytomel,Winstrol i Clenbuterol.. a co d ogenetyki Dex'a.. tez idealna nie jest.. a do Flexa naprawde duuzo jemu brakuje.. z tym brakiem aerobow tez bym do konca nie wierzyl...

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
do Flexa pod wzgledem genetyki to chyba kazdemu brakuje, Flex pod tym wzgledem byl troche 'inny'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
no wlasnie to powiedzialem. Flex byl idealny, wiec porownania do niego nie maja sensu.

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
W jakim sensie brakuje innym zawodnikom do Flexa? Bo mysle, ze sa lepsi. Kazdy kulturysta ma jakis szczegol, charakterystyczna ceche sylwetki, ktora odroznia go od innych. Wiec tutaj po prostu kwestia gustu kto jest lepszy.

Zmieniony przez - scR w dniu 2007-02-21 13:13:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
scR ty masz odmienne zdanie ode mnie i nigdy sie nie zgadzamy na tym forum wiec wyjasniac tobie tego nie bede. Ja uwazam flexa za doskonalego kulturyste ktory swoja symeria i proporcjami, wspanialym ukladem kostnym po prostu detronizuje wszystkich mi znanych zawodnikow, masz swoje zdanie ze sa lepsi wolna wola ja uwazam ze nie ma i tez mam do tego prawo.
pozdrawiam

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
ok rozumiem, chcialem je tylko poznac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
luzik :) pozdro

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Co do aerobow to ja tez w to nie wierze. malo tego, mysle ze to raczej nie mozliwe uzyskac taki bf bez aero niezaleznie od ilosci towaru jaki sie zapodaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
dokladnie... to malo prawdopodobne.. a zawodowcy lubia wymyslac rozne rzeczy o swoim treningu jacy to oni sa ponad-ludzie itp :) Bez zarobow po prostu nie spalilby fat'u... proste

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

głuchowski , strzelinski ?? ktoklwiek słyszał ktokolwiek wie !!

Następny temat

Markus Ruhl -Made in Germany

WHEY premium