SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Depresja, Nerwica

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22497

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 499 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16494
Trenował będę tak czy siak. Tylko bez motywacji bo cały czas sobie wkręcam że jak prolaktyna jest wysoko to trening jest taką syzyfową pracą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1723 Napisanych postów 46959 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475653
Dokładnie dobrze że chce sprawdzić w badaniu czy coś nie wyjdzie , diagnostyka w tym przypadku najważniejsza.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 499 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16494
Na rezonans muszę czekać do Listopada niestety... Martwi mnie sprawa siłowni, bo zainwestowałem sporo w suple.
Czy jeżeli mam poziom prolaktyny 18,5 z przedziału 2.64-13.13 to czy to może być winą przybierania na tkance tłuszczowej? I nie możności pozbycia się tłuszczu? Czy mogę trenować z dobrymi efektami? Czy mija się to z celem? (Testosteron mam przy dolnej granicy)
Chciałbym jeszcze zapytać czy interwały obniżają poziom prolaktyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1723 Napisanych postów 46959 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475653
No terminy niestety na reznonas są długie i zazwyczaj kilka miesięcy do prawie blisko roku

odnośnie prolaktyny
https://potreningu.pl/articles/1146/prolaktyna--biologiczna-rola-oraz-przyczyny-i-skutki-jej-nadmiaru 

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
To tak, treningi mi w ogóle nie wychodzą, nie mam czasami chęci żeby sobie jajecznice usmażyć a co dopiero targać żelastwo. Dzisiaj znowu trening klaty wyszedł bez pompy. Na dodatek spałem w dzień 4 godziny. Chyba nigdy z tego nie wyjdę.. Tak w ogóle to biorę nowe tablety dosyć silne, ale jakoś z efektami tak nie za ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 118 dni Przeczytanych tematów 8
Najgorszy jest pierwszy tydzień ale jak się wkręcisz np. w bieganie to już nie odpuścisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 91 dni Przeczytanych tematów 26
dosc ciężki temat... ale polecam odłączając. Wyjechać albo jakiś chilli przed domem hamak, muzyka. !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Co innego jak ktoś jest zmęczony i chce odpocząć a co innego jak chory i wówczas takie coś nie będzie wystarczające.

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 91 dni Przeczytanych tematów 26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowe soki