SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dekstroza a bieganie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
Witam, pytanie jak w temacie, czy jest sens brac dekstroze gdy dziennie biega sie ok 30 minut?Dodam ze nie stosuje zadnej diety,ale mocno ograniczylem jedzienie, potrafie caly dzien na 3 bulkach i jogurciku przeleciec ;) stad pomysl na dekstroze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Nie ma sensu brać
Nie ma sensu tak się żywić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
Nie mam czasu ukladac/szykowac zarcia wg diety.Wiem ze sie katuje, ale co zrobic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
Poza tym nie mam wygorowanych wymagan energetycznych,praca przy komputerze, po pracy w sumie gdyby nie bieganie to dalej siedzenie przed kompem, dieta 100cal by wystarczyla nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Tak, tak... czasem wymawia się wielu - ale tylko takich, którzy nie próbowali albo nie chce im się. Rzadko, baaaardzo rzadko ktos naprawdę nie ma czasu - ale wtedy są półśrodki, a nie olewanie wszystkiego.

Mała ilość kcal na dzień NIGDY nie wystarcza. Organizm (w zależności od wagi) potrzebuję w granicach 1000 kcal dziennie na samo funkcjonowanie - mógłbyś leżeć cały dzień i tyle Twój organizm by spalił. Zbyt duże cięcie kcal - żegnaj się z szybkim metabolizmem i mięśniami bardziej niż z tłuszczem.
I do zobaczenia tutaj za rok. Z większym bagażem sadełka.

BTW: zarejestrowałeś się na forum sportowym. Więc nie spodziewaj się porad rodem z 'Cosmopolitan' czy 'Bravo girl', ewentualne na poziomie domorosłego kulturysty, który więcej zgaduje niż wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
Zadałem proste pytanie, nie potrzebuje komentarzy nt. Cosmopolitan ani porad "domorosłego kulturysty", wątek uznaje za zamknięty.

BTW Dobrze wiem na jakim forum się zarejestrowałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
dostałeś ładną odpowiedź więc powiedz dziękuję i dowidzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
Obrońca uciśnionych się znalazł ;P a za odpowiedź zaiste dziękuję, tylko komentarz zbędny.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Może inaczej. Dekstroza to izomer glukozy, cukru prostego. Na redukcji raczej nie polecany.
Ma pracować jako transporter kreatyny, choć jego właściwości są często negowane badaniami, choć czasami poczyta się o tym coś pozytywnego.
Nie mniej - jeśli nie bierzesz kreatyny to nie ma co myśleć o dekstrozie, która, wbrew pozorom, wcale taka tania nie jest (koło 40 zł/miesiąc). Lepiej przeznaczyć na coś lepszego.

A co do komentarza- cóż, taka specyfika forum. Jeśli mam Tobie pomóc to wolałbym bardziej kompleksowo od zwykłego 'Nie, nie bierz'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
O tak już o wiele wiele wiele lepiej. Z sensem i na temat. Faktycznie masz rację co do kosztów, myślałem, że dekstrozą zapewnię sobie trochę więcej energii, widać byłem w błędzie. Bynajmniej nie zmarnuje się, trzeba kiedyś wrócić do normalnego życia/jedzenia/ćwiczenia :) Pozdrawiam!

PS Jak teraz wygląda przyznawanie SOG'a?Chciałem przekazać jednego ale po kliknięci w "Przyznaj SOG'a" pojawia się tylko pytanie, czy chcę głosować na usera ale nic więcej się nie pojawia, winny mój FF czy tak już po prostu jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalenie tkanki tłuszczowej

Następny temat

ile gram bialka przy diecie redukcyjnej dla kobiet

WHEY premium