SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca plus enan cel masa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4876

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

102

Wzrost

180

Obwód ramienia

47-48

Staż na siłowni

9lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3724 kcal,245g białka.609g węglowodanów,29g tłuszczu

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 meta 2 prop 20 strzalow i 100mety

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

prop i meta 5 miesiecy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
witam panowie jestem obecnie na cyklu deca i enan z alphy,cykl trwa 7 tygodni juz do 6 tygodnia walilem co 5 dni strzaly a teraz zmienilem co 4 ,rezultatow jak narazie nie ma za duzo okolo 3-4kg wagi sila sporo na plus ogolnei budowa sie zmienila taka bardzioej twardziejsza napelniona,ale oczekuje czegos wiecej wiadomo jest zima masujemy sie ile mozna i teraz mam pytanie czy zostawic tak jak teraz zmienilem ze wale co 4 dni czy tescia wiecej walic czy dojechac do konca juz co 4 dni i wejsc na jakis inny srodek ? dieta i wszystko co do cyklu jest kasa nie byla zalowana na srodki ochronne itp.to moj 3 cykl.piertwszy sama meta,drugi meta i prop.dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
nawet sterzen tych srodkow nie podales nikt nie wie ile tego wkoncu bijesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
sorki ale jak 3 cykl to nie wale jakis kosmicznych dawek 250 deci i 250 enana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94420 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
skoro nie idzie masa to jesz za mało,dlaczego tak mało tluszczy?? podbij je na minimum 1gr/kg w końcu masujesz a ty jedziesz na minimum

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
tak myslalem ze i kalorii za malo jest ze dorzuce 2 razy dziennie gainera po 100gram czyli wyjdzie 4400 kalori dziennie,tluszcze hymm co mozna dorzucic by je podniesc jak najwiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
orzechy laskowe, oliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
oliwa z oliwek 100ml ma 822 kcal z tesco :) idzie dołożyc w zależności od potrzeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
hymm to co radzicie nie kupowac gainera? mi troche pasuje on bo w robocie miedzy jedzeniem wypije i gra bo czasem nie mam jak zjesc pomiedzy przerwami,oliwa z oliwek jak najbardziej bedzie dorzucona do jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Oczywiście, że możesz dorzucić geinera, oliwę ja dodaję do każdego posiłku np 20 ml.

Faktycznie mało tłuszczu. Pomimo dużej ilości węgli, bilans trochę za mały (choć oczywiście jest to sprawa mocno indywidualna) ja np taki jak Ty teraz mam np około zerowego bilansu. Spróbuj podbić kaloryczność, ale uważaj, żeby za bardzo nie zaczęło podlewać. Mnie taka ilość węgli mocno by już podlewała, ale taki już organizm

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2014-12-06 18:41:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
a jaka najlepiej kupoic oliwe ? moze kt0s poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
ktos wczesniej napisal ze z tesco a jaka poleca?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M-Drol

Następny temat

infekcja mięśnia po iniekcji

WHEY premium