logo
zamknij zamknij

Deca Durabolin Na Stawy ?

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276

0 5 0
napisał(a)
Pazuzu24
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5912
Witam wszystkich!
Cwicze na silowni i uprawiam jiu jitsu. Mam problemy z lokciami i od niedawna dokucza mi nadgarstek. No wiec robilem przerwy w treningach calkowite, faszerowalem sie glukozamina, animalem flexem, smarowalem masciami no i dupa. Pomaga na chwile a po konkretniejszym treningu bol wraca. Zastanawiam sie wlasnie nad deca durabolinem. Ktos mi powiedzial ze podobno jest zaje.. na stawy i tego typu dolegliwosci. Mam dosc juz wydawania pieniedzy na cos co nie dziala. Myslicie ze jakis lekarz sportowy mi to zapisze ? Ile w ogole kosztuje taka deca w aptece ?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 2221 Napisanych postów 61416 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 509457
wątpię
nadro działa doraźnie po odstawieniu ból może powrócić z podwojoną siłą
o cenach nie piszemy
napisał(a)
Pazuzu24
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5912
kurde.. niedobrze.
napisał(a)
bro321
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 7463 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 91267
jest taka apteka dbam o zdrowie , wpisz poprostu w wyszukiwarke to zobaczysz ile to kosztuje,ale powiem ze duzo ;]

Zmieniony przez - bro321 w dniu 2011-04-19 16:33:42
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3759 Napisanych postów 55046 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 328824
Chyba, że trafisz do sportowego to Ci trochę podpowie z tej górki.

doping & zdrowie

napisał(a)
Pazuzu24
Początkujący
Musze poszukac jakiegos. Bo kurde.. trzeba to wyleczyc.
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3759 Napisanych postów 55046 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 328824
Popytaj też wśród fizjoterapeutów.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opinie - teść enan, pmp steroids

Następny temat

2 szybkie pytania

Klaudia Mincewicz - ocena sylwetki

Kreatyna niszczy cały organizm! - według francuskich instytucji

Chałwy - porównanie okiem dietetyka

Która kasza jest najlepsza? Porównanie okiem dietetyka

Zastój w wynikach treningowych, jak go pokonać?

Czy białko „z proszku” jest bezwartościowe?

Śmierci i kontuzje w sporcie

GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - wyniki I dnia