SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74607

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3386
Ja miałam trzy dni z 50g wegli potem kilka dni ketozy i nie ogarniałam tematu,czasami sie zawieszałam hahaah.... Mi są do myślenia potrzebne węgle!!!! :D

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3386
Legginsy są superowe :P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6486
Aga aaa zawiasy to i.ja mam czasem konkretne. Brakuje mi słów żeby.się wygadać, normalnie cofam się w rozwoju intelektualnym
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 2000 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22681
Czemu w 2 posiłku "<3" zrobilas jakas dobra kure? co do cukinii.. mialam w zeszłym roku na nią fazę, gotowałam ja na durszlaku (cos jak parowar) dodawałam chili i natke pietruchy, mega wchodzilo
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 2000 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22681
Legginsy miazga, ale tez fajnie kosztują
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6486
lauraa96 w drugim to wołowina jest uwielbiam wołowinę
A pomysł na cukinię zaj**isty! Na pewno wykorzystam przy okazji

Co do leginsów to mam kilka par i na prawdę opłaca się zainwestować. Innych dużych marek też kosztują porównywalnie. A Często na stronie są promocje
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Dzisiaj dzień pracy, w związku z czym tylko i wyłącznie mogę sobie pozwolić na cardio wieczorem, a właściwie w nocy, no i brzuch

ZOSTAŁO 13 DNI DO MISTRZOSTW ŚLĄSKA

DZISIEJSZE POSIŁKI

1. Jajecznica 2 całe jajka + 3 białka + pomidor i takie tam + przepyszna kawa z bezcukrowym syropem czekoladowym z Waldena 0kcal - mogłabym pić litrami, jest tak pyszna!
2,3,4. 100g Kury z warzywami niżej zdjęcie pakietu do pracy

5. 90g łososia + warzywa
6. Deser na dobranoc kupiłam na dziale zdrowej żywności galaretki z Celiko bez cukru, ww itp., mają na jedną galaretkę 2g białka i to wszystko - pyszne!

Kura i łosoś robione na 15g oliwy z oliwek łącznie - czyli 15g tłuszczu.

DZISIEJSZY TRENING

cardio 30 minut na bieżni + 3 ćwiczenia na brzuch w 3 seriach (spięcia, świeca, deska)

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2015-03-30 10:02:08
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Haha wszędzie juz widzę kure ostatnio wyszły nowe waldeny i kawa z syropem mocha jest obłędna muszę codziennie sie jej napić
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Na Twoim miejscu kure wolalabym zrobić np na pamie lub ugotować, i resztę tłuszczu dodac do posiłków.. przeciez zawsze troche tego tłuszczu zostanie na patelni

Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-03-30 11:15:56
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
lauraa96 tego syropy mocha też próbowałam, ogólnie mogłabym pić tylko kawę w ciągu dnia z tymi pysznościami, ale obawiam się, że mogłoby mi serce stanąć

Kure robię czasem na PAMie i czasem gotuję, szczególnie w te dni, kiedy np. dowalam więcej łososia albo wołowiny w ciągu dnia. Jednak taka usmażona mi bardziej smakuje a jeszcze jak dowale jakieś przyprawy, to czasem smakuje nawet bardzo dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

Następny temat

Dzień z Fitmax'em w Paker Shop'ie