SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie nitrobolonu z kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
Czesc! Jak mam brac nitrobolon II z kreatyna Olimp megacaps 1250 ? Do tej pory bralem tylko NB w dt 20g przed treningiem i 10g po, a w dnt 10 rano i 10g pare godz pozniej. Postanowalilem dokupic do tego kreatynke, i teraz pytanie. Jak dawkowac zeby rezultaty byly jak najlepsze? Zalezy mi najbardziej na masie! Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15593
Nitro 25-30g przed treningiem i 4 kapsy kreatyny po treningu. W dni nietreningowe 4 kapsy olimpu rano i wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
czy w dnt , mam brac tez 4kaps w godzinach okolotreningowych?? waze 63 kg, wiec nie wiem czy ta dawka NB i kreatyny nie jest za duza. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15593
nie 4 kapsy na dzien mozesz wziasc rano lub popoludniu wiecej nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
Ok dzieki. A na moja wage mam brac 25g, czy 30g NB, jak bedzie lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15593
Najpierw weź te 25g i zobacz jak będzie organizm reagował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
Czyli czy jak nie bede mial pompy to wziac 30g ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aakg olimp nie dziala? moze robie cos zle?

Następny temat

Dlaczego węglowodany (odżywki) zamiast batona czy czekolady?

WHEY premium