logo
zamknij zamknij

Dawkowanie monohydratu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 684

0 5 0
napisał(a)
artur95g
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1885
Witam, mam pytanie odnośnie dawkowania monohydrantu - jaka jest możliwie największa dzienna dawka, jaką mogę przyjąć? Trenuje dość profesjonalnie i ciężko - Wyciskanie Leżąc. Mam 19 lat, waże ok 97kg i jak wiadomo ciężary są spore. Tak więc ile maksymalnie mogę tego brać dziennie, żeby porządnie nasycić organizm i jednocześnie się bardzo nie zalać? I jak to rozłożyć?
pozdrawiam !
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
napisał(a)
artur95g
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1885
Oczywiście wiele razy już przyjmowałem różne odmiany kreatyny, zawsze w dawkach 10g dziennie
napisał(a)
popuri
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 27177 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 151988
możesz i na raz całą puchę zjeść, nadmiar po prostu będzie wydalony w postaci kreatyniny.
Każdy ma określony, poziom wycenia kreatyną. Więc 10 g wystarczy dziennie
napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
bloodyalien
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3179
napisał(a)
artur95g
Początkujący
Nie rozumiem Twojej aluzji kolegi, no ale jestem w stanie zrozumieć Twoją niewiedzę, wynikającą z tego, że w wieku 18 lat bierzesz SAA, nic gorszego. Pozdro ! ;)
napisał(a)
Biz0n
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4454
10g dziennie max, wieksze dawki nie działają :P

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

napisał(a)
arcy_mg
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14399
Kolega napisal ci w bardzo prosty sposob ze nie ma takiej substancji jak monohydrant, ale jako profesjonalista to na pewno wiesz ze chodzi o monohydrat i ze w ciagu dnia 2x5g, a czy rano i w okolicach treningu lub tylko okolotreningowo to juz twoja profesjonalna decyzja.

Zmieniony przez - arcy_mg w dniu 2014-11-11 14:07:47
napisał(a)
Biz0n
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4454

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

napisał(a)
artur95g
Początkujący
Każdy wie co to monohydrant, nie róbcie afery ;) Jednak na przyszłość będę pamiętał, aby napisać pełną nazwę ;]
napisał(a)
majkel47
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1962 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30771
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4124 Napisanych postów 129817 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 586293
nazwa edytowane, spam usuniety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

połączenie suplementów

Następny temat

activlab night protein zma czy warto ?

Najważniejsze witaminy dla trenujących na siłowni

Białko - ważny składnik diety kobiety aktywnej

Diana Dudziak zmotywowana przez głodnego sąsiada!

Rower, orbitrek, schody, bieżnia?

Trening na siłowni a miesiączka - czy można ćwiczyć?

Dieta redukcyjna a poziom testosteronu

Magnez - źródła w diecie

Magdalena Koral weźmie ślub!