SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dawkowanie białka.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 346

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 38
Witam, od poniedziałku będę posiadaczem białka OPTIMUM 100% WHEY GOLD STANDARD 2270g. Ważę 69 kg mam 185 cm wzrostu 17 lat, na co dzień trenuje siatkówkę i chciałbym przybrac do około 73-75 kilo, bo rzeźbę mam poprzez uprawianie sportu, ale jestem zbyt chudy. Tu pojawia sie pytanie- ile razy dziennie brać odżywkę i w jakich porach i ile białka powinienem dostarczac z posiłków, a ile z odżywki. Na siłowni jestem 2 razy w tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 9083 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 96202
dieta to podstawa, a bialko sluzy do uzupelnienia brakow w diecie
http://www.sfd.pl/Plan:_masa._Jak_zabrać_się_z_układanie_diety_ukierunkowanej_na_przyrost_mięśni.-t815987.html
bialko 2,2-2,4g/kg m.c.
tluszcze 1,1-1,3g/kg m.c.
reszta wegle (do uzupelnienia kcal)
warto by zebys chodzil na silownie 3x/tyg

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 27060 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 75953
fajnie, że kupujesz suple jak nawet nie wiesz do czego służą - brawo!

według braków w diecie bierzesz białko, pozdrawiam.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6882 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36194
Całe zapotrzebowanie powinieneś dostarczać z posiłków.
Odżywka uzupełnia tylko braki więc aby wiedzieć ile musisz jej wziąć musisz wiedzieć jakie masz braki (ile Ci brakuje z naturalnego jedzenia)
Wsio

Zawody siłowe dla młodzieży
http://www.mocni.net 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 6235 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 243593
może jeszcze nie kupiłeś, to zaoszczędź i przeznacz te pieniążki [bo to białko nie należy do tanich] na jedzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch ! Dieta

Następny temat

Plan na mase do oceny

Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Trening funkcjonalny Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym!