Temat został odczytany 15438 razy
  • Autor

Dawkowanie L-karnityny

• Speeder 85
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 8 lat
    • LPA: 123

Wysłano 15 stycznia 2006 20:32

zgłoś naruszenie
    Witam. Mam pytanie. Kiedy w końcu brać L-Karnityne. Przed treningiem po treningu, rano na czczo czy jak? Przeglądając ten produkt w różnych firmach, piszą coś innego. Raz żeby brać 20min przed treningiem, raz, że rano, a nawet, że produkt działa dobrze dopiero po pewnym czasie systematycznego stosowania. Jaka jest najlepsza pora brania tego produktu? Bo chce zrzucić troche tkanki tłuszczowej. Wiem, że jest potrzebny odpowiedni trening najlepiej aerobowy + dietka i ewentualnie wtedy moge wspomóc to wszystko L karnityną. Jestem zainteresowany L-Karnityną z Olimpu. Który produkt polecacie bo są z L Karnityną aż 4 z Olimpu?
  • Speeder 85

Wysłano 15 stycznia 2006 20:37

zgłoś naruszenie
    Aha, chciałem jeszcze dopisać, czy może L-Karnityna w płynie byłaby lepsza, lepiej wchłanialna?? Jeśli tak to z jakiej firmy polecacie. Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam.

Jestem tu nowy i chcę się dowiedzieć czegoś od ludzi, którzy się znają na kulturystyce, przetestowali na sobie już nie jeden produkt i mogą mi wskazać dobrą drogę. Bo jakby nie było opisy producentów zawsze są super olśniewające;)
  • NUTRIFARM
    apokalipsa
    • Pochwały:2
    • Nagany:brak
    • Na forum: 9 lat
    • Trenuje: od 1988/9 z wieloma jednak przerwami
    • LPA: 116086

Wysłano 15 stycznia 2006 20:40

zgłoś naruszenie
    najlepsza pora to przed treningiem i przed każdą większą aktywnością ruchową, jeśli obok spalenia tłuszczu twoim celem jest zachowanie masy mięśniowej to najlepsza będzie acetyl-l-karnityna, jeśli nie zależy ci na tym, ale na smukłej i fajnej sylwetce to kup obojątnie którą z pozostałych, która najlepiej wyjdzie finansowo...
    "Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
    Jan Paweł II
    "Gorzki to chleb jest polskość"
    C. K. Norwid

[http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php]

[http://www.zolnierzewykleci.pl/?p=979#more-979]
  • Speeder 85

Wysłano 15 stycznia 2006 20:57

zgłoś naruszenie
    "Spożywać 3-4 kapsułki dziennie na ok. 1/2 godz. posiłkiem i ok. 1/2 godz. przed wysiłkiem fizycznym lub umysłowym. Zaleca się popijanie kapsułek wodą". Mam brac tak jak napisane, czy moge brac tylko w te dni co mam trening czyli 30min przed treningiem 1 kapsółke? Zda to egzamin czy jednak 1 kapsółka przed każdym treningiem to za mało? Czy dorzucić np. 1kapsł. rano 1kaps wieczorem i 1kaps przed treningiem?
  • NUTRIFARM
    apokalipsa
    • Pochwały:2
    • Nagany:brak
    • Trenuje: od 1988/9 z wieloma jednak przerwami
    • LPA: 116086

Wysłano 15 stycznia 2006 21:13

zgłoś naruszenie
    trzeba bra ć przynajmniej trzy dziennie i to nirezależnie od tego czy się trenuje czy nie, jeśli nie będziesz mógł brać tego większych ilości/a niestety trzeba przynajmniej tak jak napisałem/ to może zwróć swoją uwagę bardziej na jakiś spalacz np. therm line , co ty na to??
    "Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
    Jan Paweł II
    "Gorzki to chleb jest polskość"
    C. K. Norwid

[http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php]

[http://www.zolnierzewykleci.pl/?p=979#more-979]
  • Speeder 85

Wysłano 15 stycznia 2006 21:28

zgłoś naruszenie
    to jakbym brał 3tab. dziennie to mam to na 20dni jesli kupie opakowanie 60tabsów. Da mi to coś jesli bede jadł mniej ale jakościowo i dobry trening? Czy jednak lepiej spalacz? bo ta L-Karnityna jakby nie było fajnie działa z treningiem jak sie człowiek rusza. Jaki spalacz polecasz, jak dokładnie działają te spalacze?
  • Grechus
    • LPA: 13850

Wysłano 15 stycznia 2006 21:59

zgłoś naruszenie
    Moim zdaniem lepiej polaczyc l-karnityne i np therm line. Spalacze podwyzszaja metabolizm spoczynkowy, cisnienie krwi itd. w kazdym razie wzmagaja termogeneze organizmu. Bardzo ulatwiaja zrzucenie kilku kg ale tylko z dobra dieta i treningiem

----Ręce które leczą----

• Speeder 85

Wysłano 15 stycznia 2006 22:09

zgłoś naruszenie
    Mówisz podnosi ciśnienie, to mi nie pasuje bo miałem kiedys problemy z nadciśnieniem. a L-Karnityna tez podnosi cisnienie??
  • APZ.PL
    D.Szukała
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 15438
    • Status:Ekspert

Wysłano 16 stycznia 2006 09:38

zgłoś naruszenie
    Karnityna wpływa bardzo korzystnie na pracę mięśnia sercowego i układu krążenia i nie powoduje wzrostu ciśnienia, tak jak jest to możliwe niekiedy przy braniu termogeników