SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Darmowe 5 zł na zakłady!!! by Packman ;D

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4286

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4416
wszystko co musicie zrobić to zarejestrować sie u buka www.tobet.com i podczas rejestracji podać kod promocyjny "stawiajnaswoich" bez cudzysłowa.. dzisiaj sprawdzałem, działa... aby wypłacić należy obórcić co najmniej 3 razy po kursie min. 1.5........ Pozdro .. jak sie komuś uda to pisać.. w razie problemów też

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43531 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
dzięki faktycnzie 5 zeta za free sog
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12648
no no też dostałem piątaka
dzięki Pack

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7880
ja tez ma 5zł
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4416
stawialiśćie coś już za tą kase?

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14638
Tak. Ja się tam zarejestrowałem, dostałem te 5 zł i postawiłem na dzisiaj taki oto kupon, za 2 zł

Brøndby IF - Randers FC (1x2) 1
Allianz Swans Gmunden - Arkadia Traiskirchen Lions (12) 1
Al-Muharraq - AL-Busaiteen (1x2) 1
Gunnilse - Helsingborgs IF (1x2) 2
Turk Telecom - Mersin (12) 1
Blāzma - Liepājas Metalurgs (1x2) 2

i 2 już mi weszły.

Novak Djokovic - Andreas Seppi (12) 2 - 0 1
Singapore Armed Forces - Balestier Khalsa (1x2) 3 - 1 1

NO PAIN, NO GAIN

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43531 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
jak to wygląda ? Rejestrujesz się i dostajesz 5 zł, bez wpłaty własnej. Czyli zakładam konto, dostaje pieniądze ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1655
Zakładać nowe konto dla 5 zł ... lol

"3nZo jaka z ciebie ****a jest"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3690
hehe jednak dziala Packman masz soga , obstawie sobie cos nawet dla zabawy

co ja bym dał za doping spam %

napisał(a)
Początkujący
3enzo jak przegrywasz wszystko jak leci to ci sie nie opłaci ale jeśli ktoś w miare typuje to można nawet z 5 kase zrobić

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14638
Otóż to

Mam nadzieję na tych 5 zł dojechać do miliona
trzymajcie kciuki

NO PAIN, NO GAIN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

typy by sekuu1

Następny temat

Jakiego Buka Polecacie?

Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein Lauren Drain - najbardziej HOT pielęgniarka i fitnesska na świecie Lauren Drain - najbardziej HOT pielęgniarka i fitnesska na świecie Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady 9 wskazówek na masę dla ektomorfika 9 wskazówek na masę dla ektomorfika 10 najważniejszych wydarzeń w 2017 roku na SFD 10 najważniejszych wydarzeń w 2017 roku na SFD Co osłabia wchłanianie żelaza? Co osłabia wchłanianie żelaza? Trening na 2 godziny tygodniowo Trening na 2 godziny tygodniowo Sprawdź czy powinieneś suplementować witaminę D Sprawdź czy powinieneś suplementować witaminę D