SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian -10kg & -16kg (s. 52)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 172959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Byłem przed 8 w Tesco, zrobić na spokojnie zakupy, bo pewnie potem kolejki znów jak przed świętami. Wyczaiłem kilka fajnych promocji:

- tuńczyk kawałki w sosie własnym - 2 za 1 -> 6 zł
- 100g łososia wędzonego - > 4 zł !! - > puste kartony zostały

Wziąłem te migdały, orzechy laskowe 500g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Ale łosoś w kawałku czy ścinki? Jak ścinki, to cały czas jest ta promocja 4zł/100g.
A tuńczyka też będę musiał kupić, bo mi się moje zapasy sprzed 10 tygodni skończyły

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kawałki właśnie. Jak zobaczyłem, że 4 zł, to kurde szperałem tam, ale wszystko wybrali.
Też kupiłem kilka puszek, bo 2 za 6 zł to jednak promocja tygodnia chyba.

Trzeba wypatrywać tych promocji, bo kurde płacić 10 zł za łososia, 5,50 za tune ... to porażka.

Swoją drogą, nie wiesz może gdzie jest promocja na kawę + kubek termiczny ? Gdzieś to widziałem, ale teraz nie pamiętam już gdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Łosoś wędzony za 4 zł to taniej niż ustawa przewiduje
W Lidlu jest po 6, z tego co kojarzę. Tuna też coraz droższa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Luźna niedziela.

Śniadanie: jajecznica z 4 jaj, garść orzechów laskowych, łyżeczka masła orzechowego
Cheat meal: AlpenGold Nussbeisser
Obiad: chili con carne z 1kg mięsa (500g chudej wołowiny, 500g szynki wieprzowej)
Kolacja: j/w, warzywa


Praktycznie wszędzie zakwasy po wczorajszym rowerze, siłce i piątkowym drążku. Największe na prostownikach po zarzutach.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wczoraj się przejechałem na 3 stawy ... k***a ile tam jest komarów, a jak mało jakiś konkretnych panienek. Zrobiłem 15km, ale się zawiodłem po całej linii.

















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Nie zauważyłeś, że wczoraj była kiepska pogoda? Miałem wczoraj też jeździć, ale robiłem formata na kompie i trochę przy Żuku grzebałem z kumplem.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
A tam. Pogoda nie pogoda. Kobiety powinny zawsze chodzić %-D Aczkolwiek, jak już wracałem to zaczęło padać, więc tylko trochę zmokłem - trzeba kupić błotniki, bo trochę biała koszulka źle wyglądała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Dziś nie byłeś? Zayebista pogoda na sport w plenerze

​Trening w F1.

Bear Complex: 35/37,5/40/42,5/45

Śniadanie: placki z jajek, płatków owsianych i otrębów żytnich, warzywa
Śniadanie II: schab ze śliwką, placki z jajek, płatków owsianych i otrębów żytnich, warzywa
Okołotreningowo: cycki, makaron pełnoziarnisty, (nektarynki)
Kolacja: twaróg półtłusty, oliwa, warzywa

Nektarynki bonusowo na imprezie projektowej po siłce.

W końcu zielone talerze na sztandze w kompleksie! I się robi łatwiej, bo nie trzeba tak nisko schodzić z gryfem - nie byłem świadomy, że z mniejszymi talerzami i tak schodziłem niżej z gryfem mimo nie opuszczania do samej ziemi (czyli zarzut ze zwisu zamiast pełnego zarzutu). Teraz 10kg talerze blokują i zarzuty są łatwiejsze w wykonaniu. Nie dokładałem bonusowo klaty i wiosła, bo plecy wciąż czuję, prostowniki są zmasakrowane od sobotnich zarzutów, nawet trochę na brzuchu zakwasy...

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie, wczoraj pojechałem z kumplem na zakupy "kulturystyczne" ( ) do Tesco. Była dostawa tego Łososia za 4 zł. I ... miałeś rację, są to ścinki, dlatego nie brałem. Bóg jeden wie, jakie tam g**** zapakowali, bo nic widać nie było.

W takiej pogodzie się fajnie jeździ, bo nie ma suszy w buzi

O plecach mi nie mów ani ... bo cierpię niemiłosiernie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

dieta redukcyjna low carb do kontroli

WHEY premium