SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dam3an4k i redukcja na urodziny

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1360

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
Witam wszystkich. Postanowiłem założyć dziennik, aby był on moją dodatkową motywacją i abym mógł monitorować swoje postępy

Wymiary
Klatka 100
biceps 34
pas 93
udo 65
łydka 40

Trening
Poniedziałek klatka + triceps
środa plecy + biceps
piątek nogi + barki
interwały 2x w tygodniu w nietreningowe

Diete, bede dodawał może kilka razy w tygodniu jako zrzut z dziennika z potreningu.pl ale planuje zacząć od około 2500 kcal i sprawdzać co się dzieje.
Zdjęcia aktualnej sylwetki dodam wieczorem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297095
No i nie ma zdjęć :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
Jak obiecałem zdjęcie aktualnej sylwetki wrzucam

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A i jeszcze do pamiaru waga 82.3 z rana.
Dziś dzień z dużym wysilkiem, bo rower mi nawalił po 2km jazdy i musiałem 8km truchtem biec na trening :P godzina gry w kosza i pozniej z 4km piechota ze znajomymi :)

Tutaj wstawiam zrzut z jedzienia, nie wliczalem warzyw(dużo) i okolo 10 truskawek które spaliłem napewno :)

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297095
Cole zamień na 0 i będziesz mógł pić bez problemu :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wiem wiem mistrzu, ale nie mogłem sie powstrzymać, bo znajomi pili :P będę wrzucał tak samo fotki jedzonka jakie jem, żeby móc sobie zobaczyć to za jakiś czas :P
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10664 Napisanych postów 44555 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Nie za mało tych kcal na początek ?

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-06-01 11:25:23
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wszystko sprawdzam, zobaczę jak waga będzie leciała za szybko to podbiję
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hejka i już początek redukcji i miska nie utrzymana tak jakbym tego chciał... z półtorej godzinki temu zjadlem 1 cienką kiełbache, ale policzyłem jako grillowa za 100g. Pewnie ważyła mniej, ale kto wie :P lepiej uciąć więcej jak przesadzić...
tutaj jeden posiłek czyli tuńczyk, serek i warzywa. A propo tuńczyka mam go z Włoch i nie jestem pewien jak go liczyć, bo jest on w oliwie z oliwek. Odlewam oliwę i powiedzmy ze 150g zostaje mi 105, czyli policzyć jako tuńczyk po odlaniu oliwy za wartości takie jak na puszce, czy tak jak przed odsączeniem?

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zapomniałem dodać, że dziś była siłka klatka + triceps
Rozpiętki na prostej 3serie
wyciskanie na skosie 4serie
trójkąty na skosie 3serie
francuskie 2serie
prostowanie ramion na wyciągu górnym 3serie

trening na stosunkowo niskim obciążeniu, bo wracam po przerwie i imprezach, a nie chce od razu potężnych zakwasów
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kolejne pytanie, jeśli ktoś tutaj zagląda :) jak liczyć jeśli jem nogę z kurczaka? Jem ja bez skóry liczyć to jako mięso z ud z kurczaka bez skóry czy kurczak udziec? dodam, że jem bez skóry :P a tutaj zrzut z dzisiejszego dnia :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] by Peppe

Następny temat

[DT] MaksLDZ - Początkujący