SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

D-BOL METHANDIENONE ZACZYNAM CYKLA:)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4897

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133

Witam chlopaki za kilka dni zaczynam cykla m.in z tego nowego wynalazku puki co znanego jako UNDER ''d-bol''phoenix lab methandienone 5mg mam 200tab po w trakcie i na koniec opisze co i jak na mnie to dziala:)pozdrawiam:)

Fight to Fight W kupie siła:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 19103 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120397
tylko jedz pozadnie i cwicz a bedzie dobrze.

HIGH LIFE

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3906
Mocny Ma racje! Zadziala Dobry Tree i DIETA!!

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43524 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
mocny tak czy inaczej - spuchnie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133
no mysle ze bedzie dobrze dietke mam i trening tez dobry diete niecaly miech stosuje ale dobrze sie po niej czuje jak zaczne cylka opisze jakie efekty ulozylem se 3,4,5,6,5,4,3:) zaskoczyla mnie cena heh tego specyfiku...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
bierz stale dawki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3906
Zmien dawkowanie 30mg od 1 dnia do Kaca]nieodwalaj zadnych Piramid;]

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

napisał(a)
Początkujący
a czy stale dawki lepiej dzialaja? musze wiedziec bo niedlugo START :P

napisał(a)
Początkujący
Mam jeszcze jedno pytanko czy do metki potrzebne sa jakies oslonki np na zoładek watrobe i np cynk na trondzik dowiedziałem sie tego od kumpla i polecil mi "cynk" w tabletkach "sylimarol"tabletki i jakis "bio costam" hehnazwy nie pamietam na zoładek konieczne to??txt z góry

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22731
na "trondzik" zadziala dobrze nasienie z byka do kupienia na farmie

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

napisał(a)
Początkujący
hehe nie dzieki jakos mi sie nie widzi spie*doline z byka lykac hih

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESTANOX P FLOR MEDICO ORGINAL CZY FAKE?

Następny temat

GREECE PHARMA

17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar 17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar Trenujesz, trzymasz dietę? Seks też jest ważny! Trenujesz, trzymasz dietę? Seks też jest ważny! Alain Ngalani wojownik, któremu nie przeszkadzają duże mięśnie Alain Ngalani wojownik, któremu nie przeszkadzają duże mięśnie Phil Heath zdradza ile kosztuje jego dieta Phil Heath zdradza ile kosztuje jego dieta 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Jak rozpocząć randkowanie na siłowni Jak rozpocząć randkowanie na siłowni