SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

D-BOL METHANDIENONE ZACZYNAM CYKLA:)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5078

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133

Witam chlopaki za kilka dni zaczynam cykla m.in z tego nowego wynalazku puki co znanego jako UNDER ''d-bol''phoenix lab methandienone 5mg mam 200tab po w trakcie i na koniec opisze co i jak na mnie to dziala:)pozdrawiam:)

Fight to Fight W kupie siła:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 19103 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120397
tylko jedz pozadnie i cwicz a bedzie dobrze.

HIGH LIFE

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3906
Mocny Ma racje! Zadziala Dobry Tree i DIETA!!

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10648 Napisanych postów 44235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
mocny tak czy inaczej - spuchnie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133
no mysle ze bedzie dobrze dietke mam i trening tez dobry diete niecaly miech stosuje ale dobrze sie po niej czuje jak zaczne cylka opisze jakie efekty ulozylem se 3,4,5,6,5,4,3:) zaskoczyla mnie cena heh tego specyfiku...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
bierz stale dawki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3906
Zmien dawkowanie 30mg od 1 dnia do Kaca]nieodwalaj zadnych Piramid;]

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

napisał(a)
Początkujący
a czy stale dawki lepiej dzialaja? musze wiedziec bo niedlugo START :P

napisał(a)
Początkujący
Mam jeszcze jedno pytanko czy do metki potrzebne sa jakies oslonki np na zoładek watrobe i np cynk na trondzik dowiedziałem sie tego od kumpla i polecil mi "cynk" w tabletkach "sylimarol"tabletki i jakis "bio costam" hehnazwy nie pamietam na zoładek konieczne to??txt z góry

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22731
na "trondzik" zadziala dobrze nasienie z byka do kupienia na farmie

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

napisał(a)
Początkujący
hehe nie dzieki jakos mi sie nie widzi spie*doline z byka lykac hih

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESTANOX P FLOR MEDICO ORGINAL CZY FAKE?

Następny temat

GREECE PHARMA

Paluchy proteinowo - serowe Paluchy proteinowo - serowe Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Owoc granatu obniża kortyzol Owoc granatu obniża kortyzol