SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DZIENNIK KONIU151 - KONTYNUACJA W NOWYM TEMACIE.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248433

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10649 Napisanych postów 44241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
cos ucichl ciekawe czy żyje ;o
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52767
za dużo wina zdegustował
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2315 Napisanych postów 48987 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 296933
Trochę ciężko z czasem się zrobiło, ogarnę coś dziś jutro - pokaże swoje nowe zabawki.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11565
Siema Koniu i jak u Ciebie z z bf% na chwilę obecną:)

Zmieniony przez - james28 w dniu 2011-12-16 15:50:19
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2315 Napisanych postów 48987 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 296933
z pomiarów przed chwilą zależnie jak mierzę od 10.2 do 12.3 %, ale myślę, że raczej to ta wyższa granica.
przez to skakanie czasem i po kilka h przed kinectem zeszła ze mnie cała woda i całkiem fajnie to wygląda.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-12-16 16:14:03

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11565
Całkiem nieźle, a z jakim zaczynałeś 14-15 % ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19025
Koniu mistrz redukcji Może jakieś fotki wrzucisz ? Chyba sobie też kinecta skołuję

A i mam takie pytanko (jak zawsze xD). Czy taka mozarella może być ? Wygląda jak żółty ser, tylko bardziej jaśniejsza. Czy kupować takie białe kawałki w opakowaniach ?

http://imageshack.us/photo/my-images/13/mozarella1.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/806/mozarella2.jpg/

Zmieniony przez - Kuba_94 w dniu 2011-12-17 22:28:53

Impossible is nothing.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2293
Koniu, czemu nie jesz zadnych owocow?
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Kuba_94, z wody w kawałkach, to jest prawdziwa mozzarella.

kf.don owoce jem, nawet dość sporo tylko nie zawsze piszę, ostatnio mam fazę na świeże ananasy i jem co 1-2 dni całego.

napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Wpis informacyjny.

Przez „noworoczny szał” na odchudzanie brakowało nieco czasu, jak było widać w poprzednich dniach nie pisałem ostatnio zbyt dużo, czy to tu czy na forum.
W tym tygodniu powinno być już lepiej – ludzi dalej sporo, ale mniej zajęć na uczelni, więc coś tam popiszę.

BTW czasu nie ma, a tu kurier takie cuda przynosi.

Dieta:

Dieta całkiem niezła. W ciągu ostatniego tygodnia tylko raz zamawialiśmy jedzenie, ale też nie fast food a domowy obiad – podwójny gulasz wołowy, placek po cygańsku + raz szał głodu po Limitless, kiedy to wciągnąłem tyle jedzenia, że skończyło się nocnymi wymiotami.
Zastanawiam się czy nie przerzucić się krowy na dziczyznę, mięso bardzo wartościowe, całkiem smaczne, w porównaniu do tego ile kosztuje teraz krowa dzik czy jeleń nie wychodzi drogo, kilo sarny tyle co dobre wino, więc z tym na razie poczekam.
W ramach eksperymentu robiłem wczoraj gulasz – poczytałem przepisy na necie, żaden mi się nie podobał, więc wyciągnąłem z każdego po trochę wniosków i poleciałem na spontanie. Wyglądało to tak:

-1 kg gulaszu z jelenia
-300g surowego boczku
-2 duże cebule
-200g śmietany 12%
-kilka suszonych śliwek
-200g świeżej żurawiny
-bulion
-2 łyżki koncentratu pomidorowego
-1,5 butelki wytrawnego czerwonego wina
-podane ze świderkami

Jelenia pokrojonego w kostkę przez bodajże 5 dni trzymałem w winie, po czym stare wino zlałem, jelenia wrzuciłem na patelnię razem z cebulą i surowym boczkiem, gdy mięso było lekko obsmażone dorzuciłem suszone śliwki, zalałem niecałą butelką wina, szklanką buliony z rozmieszanym w nim koncentratem, dusiłem w tym mięsko ok 1,5h, zostawiając małą szparkę by odparował cały alkohol, pod koniec dorzuciłem śmietanę i świeżą żurawinę i dusiłem jeszcze przez ok 20min na bardzo małym ogniu, wyszło imo bardzo dobre, choć następnym razem dałbym więcej boczku.

Przerzuciliśmy się z lightów w puszkach, na butelkowane – wychodzi o wiele taniej, litrowa butelka kosztuje bodajże 8 albo 9 zł, gdzie puszka 6.

Trening:

Skończył mi się karnet na siłownię, przed świętami nie chcę kupować nowego, więc ćwiczę nieco w domu, kupiłem piłkę lekarską, więc treningi bardziej wytrzymałościowe + kinect oczywiście. Pykam dość dużo w Kinect Sport, głównie piłka i boks, przy tym drugim na ostatnim levelu można się nieźle usapać.

Suplementacja:

Doszły zabawki od Wojtka i Guru :
W prochu Limitless, w worku Deep sleep, w pudełku Clomex. Czekam jeszcze na Noopept Jak ktoś ogladał „Jestem Bogiem” pewnie kojarzy te cukierasy. Deep Slep działa bardzo dobrze, Limitless poza zwiększeniem apetytu jeszcze niewiele czuję, Clomex czeka.
Do ważenia Limitless dokupiłem również wagę z precyzją do 0,1g.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-12-18 13:26:52

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

Dieta na masę do oceny.

Pasztet warzywny Pasztet warzywny Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Ronnie Coleman "The King"  - znamy datę premiery! Ronnie Coleman "The King" - znamy datę premiery! Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Paluchy proteinowo - serowe Paluchy proteinowo - serowe Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota!