SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT redukcja Maria1209

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Obejrzałam zdjęcia i od razu powiedziałam "wow" gratuluję, kawał dobrej roboty ;) ja dopiero na początku, jesteś moją motywacją :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Dzieki Miss, tak jak mowisz, a jeszcze ze apetyt rosnie w miare jedzenia to jeszcze ciagle czlowiekowi malo- i dobrze

Kaka21 o kurcze to strasznie mile! Dziekuje i powodzenia! Musze zajrzec do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
O jaka gapa ze mnie, czytam Twój dziennik a nie skomentowałam takich zdjec!!! Wymiatasz lasko gratulacje i ciśnij dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jakie teraz kolejne cele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
trochę ciężko ocenić z tej pespektywy, ale w wyciskaniu hantli na skosie wydaje mi się, ze za szeroko ciągniesz łokcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73478
maria roczna przemiana , ze och i ach, cudnie wyglądasz

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz zobaczyłam Twoje zdjęcia? Świetna przemiana, gratuluję wytrwałości i konsekwencji. Oby mi się udało jak Tobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Tea, Nadine, Cod dziekuje! Bardzo mi milo Bazylia dziekuje i powodzenia, Ciebie podczytuje i swietnie Ci idzie- uda sie na pewno.

Bziu tez mi sie tak wydaje- ale nie wiem czy to ma wplyw na barki? Glupi blad...

Eve bardzo dobre pytanie i przyznam ze przydalaby mi sie pomoc. Teraz z dwa tygodnie pewnie albo lepiej bede dochodzic do stanu ze zdjec bo jak zwykle swiateczny luz sie u mnie przeciagnal i spuchlam- i pewnie nie tylko (chociaz sa male postepy i w folgowaniu- moglo byc gorzej )
Jesli chodzi o priorytety sylwetkowe to raczej sie nie zmienily- poslad i plec standardowo. Natomiast priorytetem nadrzednym mialo byc zdrowie i o ile okres juz sie chyba na dobre uregulowal, to czuje ze troche za bardzo sie zaczynam "wczuwac" w treningi- niby na luzie ale jakos mam z tylu glowy ze jak zluzuje treningi to sylwetka ucierpi i efekty przepadna. A z tym zluzowaniem mam na mysli to, ze kilka osob zwrocilo mi uwage na slaby core (to tlumaczy brak napiecia brzucha= odstajacy dol brzucha no i od kilku treningow pobolewaja mnie ledzwia- podejrzewam ze puscilam napiecie przy duzym ciezarze i teraz sie ciagnie, to by tez moglo czesciowo wyjasniac skrzywienie na prawo). Dostalam wskazowke, zeby ze wzgledu na to odpuscic wielostawy i duze ciezary i glownie zapracowac nad stabilizacja, podtrzymujac efekty cwiczeniami izolowanymi.
No i troche jestem w kropce bo z jednej strony bardzo lubie swoje treningi i wiem ze jeszcze sporo bym mogla z nich wycisnac, ale z drugiej strony pojawily sie bole, ktorych do tej pory nie bylo, a te co byly dalej sa i to mi sie nie podoba.
Problem w tym ze nie mam pojecia, jak sie za to zabrac, zeby to mialo sens. Ogranicza mnie troche czas- poki co jestem w stanie jeszcze robic trening 4xtyg. ale rano jest to max.1,5h (lacznie z rozgrzewka itp.- co traktuje niestety bardzo po macoszemu...), wieczorem troche wiecej ale wtedy bywa trudniej ze sprzetem.
W internecie zbyt wiele na temat tego jak taki trening stabilizacyjny powinien wygladac nie znalazlam, wiec prosze o pomoc w tym temacie i ogolnie- co tu dalej zrobic najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Może idź do fizjo żeby znalazł źródło bólu. To że coś się dzieje nie wyklucza od razu treningu. Moze trzeba coś rozmasować, albo w technice skorygować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz T5 , efedryna

Następny temat

Początki...

WHEY premium